Jump to Navigation

Участь директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін'юсту у круглому столі "Партисипативна демократія в системі місцевого самоврядування"

Дата публікації: 
11 Квітень 2017

10 квітня 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) проф. В.Л. Федоренко прийняв участь у круглому столі "Партисипативна демократія в системі місцевого самоврядування", організованому Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування у співробітництві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
 
Окрім доповіді щодо проблем розвитку партисипаторної демократії на локальному рівні, проф. В.Л. Федоренко провів перемовини із заступником голови Ради ГО "Відкрита держава" Л.В. Богдановим, експертом Українського незалежного центру політичних досліджень І.М. Лукерією, директором комунальної установи "Інститут міста" м. Дрогобич і ін. щодо співпраці з Центром у сфері запровадження нових програмних продуктів і програмно-апаратних комплексів, які є площадками для елетронних петицій, електронних обговорень, партисипаторних бюджетів тощо на місцях.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting