Jump to Navigation

Участь Науково-дослідного центру судової експерти з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України в засіданні Координаційної ради з проблем судової експертизи

Дата публікації: 
30 Січень 2017

     Директор Науково-дослідного центру судової експерти з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. В.Л. Федоренко 27 січня 2017 року взяв участь у засіданні Координаційної ради з проблем судової експертизи, що відбулося на базі Міністерства юстиції України за адресою м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73.
     
На засіданні Координаційної ради з проблем судової експертизи були присутні керівники усіх науково-дослідних судово-експертних установ Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Служби безпеки України і Державної прикордонної служби України.
 
     Були розглянуті методики, подані державними спеціалізованими установами для державної реєстрації, які за рішенням наукових рад цих установ рекомендовані для впровадження в експертну практику. Також було розглянуто перелік програмних продуктів, які рекомендовані до застосування в експертній практиці.

     Предметом дискусії учасників Координаційної ради з проблем судової експертизи стали питання проведення комп’ютерно-технічної експертизи у сфері грального бізнесу та шляхи їх вирішення. Зокрема, учасниками засідання було піднято питання щодо нагальної потреби унормування категорій «азартна гра», «гральний автомат» і ін. на рівні чинного законодавства, оскільки прогалини у законі ускладнюють розробку відповідних судово-експертних методик.
 Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting