Jump to Navigation

Учений секретар НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Тимощик Л.П. взяла участь у роботі весняного засідання Секції судово-економічної експертизи НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України

Дата публікації: 
20 Травень 2020

14 травня 2020 року в режимі телеконференції відбулось весняне засідання Секції судово-економічної експертизи НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.
Учений секретар Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України к. е. н. Тимощик Л.П. взяла участь у роботі як секретар Секції судово-економічної експертизи НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.
На засіданні були розглянуті такі питання:
1. Обговорення звітів  по НДР, що завершені у 2019 році.
2. Розгляд стану виконання НДР, які  виконуються відповідно до тематичного плану НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2020 рік.
3. Розгляд пояснювальних записок до тем НДР, що плануються для включення у тематичний план НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2021 рік.
4. Розгляд спірних питань експертної практики та обговорення актуальних проблем судово-економічної експертизи.
5. Різне.
5.1 Про обрання заступника голови секції;
5.2 Про розроблені працівниками НДУСЕ завдання до трьох етапів тестування за експертними спеціальностями: 11.1 «Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності», 11.2 «Дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій», 11.3 «Дослідження документів фінансово-кредитних операцій».
5.3 Про компетенцію судових – експертів економістів у вирішенні питань, пов’язаних із повнотою нарахування та сплатою митних платежів (перелік питань та обмін експертною практикою.
5.4 Обговорення листа Всеукраїнської громадської організації «Центр досліджень лідерства і менеджменту» щодо доповнення додатку № 6 «Перелік видів судових експертиз та експертних спеціальностей, за якими присвоюється кваліфікація судового експерта фахівцям, що не працюють у державних спеціалізованих установах» новими підвидами судових експертиз 11.4 «Дослідження документів щодо формування тарифів на житлово-комунальні послуги, внесків на утримання спільного майна, визначення переліку та розміру витрат на управління багатоквартирним будинком».
5.5 Обговорення листа Національного антикорупційного бюро України від 01.04.2020 №01-022/12460 з пропозицією внести зміни до законодавства, зокрема щодо питань економічної експертизи.
Чергове засідання Секції судово-економічної експертизи НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України пройшло на високому організаційному рівні.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.