Jump to Navigation

Вийшов новий 2(8) випуск наукового електронного видання НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності та партнерів «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління»

Дата публікації: 
1 Травень 2020

Нещодавно вийшов у світ черговий 2(8) випуск наукового електронного видання «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління», заснованого у 2018 році трудовим колективом Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), спільно з науковими партнерами - МАУП і Всеукраїнською асоціацією докторів наук з державного управління.
У цьому випуску журналу вміщено статтю директора Центру, доктора юридичних наук, професора Федоренка В.Л. і провідного наукового співробітника Центру, доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента НАПрН України Коваленка В.В. на тему: «Судова експертиза об’єктів права інтелектуальної власності як важлива функція Української держави: генезис і перспективи розвитку». Заслуговує на увагу судово-експертної спільноти і стаття судового експерта лабораторії промислової власності Центру Томачинського С.М., присвячена спеціалізованій тематиці «Міжнародний текстовий хімічний ідентифікатор InChi як перспективний інструмент судової експертизи в галузі інтелектуальної власності».
У журналі також подано наукову статтю головного редактора «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління» Романенка Є.О. у співавторстві з Д. С. Мартишиним «Новий закон у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом починає діяти». Електронне наукове видання містить і низку інших цікавих публікацій, присвячених актуальним проблемам юриспруденції та державного управління, з якими Ви можете ознайомитись за посиланнями: http://www.intelect.org.ua/content/zhurnal-ekspert-paradygmy-yurydychnyh... та http://maup.com.ua/ua/ekspert/vypusky/2-8-2020.html
Довідково:
Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 № 1643 (додаток 4), електронному науковому журналу «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління» присвоєно категорію «Б» у галузях юридичних наук та державного управління. Згадане наукове видання висвітлює актуальні питання судової експертизи і криміналістики, публічного і приватного права, а також державного управління та місцевого самоврядування та видається 6 разів на рік.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.