Jump to Navigation

З Днем Незалежності України!

Дата публікації: 
24 Серпень 2020

Щиро вітаємо всіх судових експертів і вчених-експертологів, всіх друзів і партнерів Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту із Днем незалежності України, визначним державним святом, юридичним «Днем народження» України, як незалежної, демократичної, соціальної, правової держави.
Тисячолітні традиції державотворення, мудрість Українського народу та вітчизняних політиків і громадських діячів, звитяга українських воїнів, працьовитість робітників і селян, талановитість митців і поетів, винахідливість учених, наполегливість спортсменів, а також вагомі для кожного українця цінності держави, стали підґрунтям для урочистого прийняття 24 серпня 1991 року Верховною Радою України та подальшого всенародного затвердження Акта проголошення незалежності України на референдумі в грудні 1991 року. Упродовж майже трьох десятиліть незалежності Українська держава успішно реалізує свій проєвропейський зовнішньополітичний курс, захищає свою територіальну цілісність, забезпечує національну безпеку й оборону.
Однією з важливих функцій Української держави залишається й експертне забезпечення правосуддя та його належне методичне забезпечення. То ж, День Незалежності України – є гарною нагодою переосмислити здобутки теорії та практики судової експертизи, визначити професійні проблемні питання та шляхи їх вирішення, об’єднати зусилля експертного середовища для забезпечення подальшого розвитку й процвітання нашої прекрасної держави. Зі святом Незалежності України, друзі, колеги і партнери!

Трудовий колектив ЦентруГоловне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.