Jump to Navigation

Загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України

Дата публікації: 
28 Лютий 2017

        28 лютого 2017 р. відбулися Загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.
 
        На Загальних зборах трудовому колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) керівництвом Центру було доведено інформацію про пріоритетні напрями діяльності Центру в першому кварталі 2017 року; про посилення виконавської дисципліни та про неухильне дотримання працівниками Центру вимог трудової дисципліни і встановленого графіку робочого дня.

        Уповноважений Центру щодо антикорупційного застереження О.К. Собін доповів про стан реалізації Антикорупційної стратегії Центру на 2017 рік.
 
        Директор Центру В.Л. Федоренко і головний бухгалтер Центру Ю.В. Ішутко довели до працівників Центру основні положення Постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 р. № 85, якою внесено зміни до постанови від 30 березня 2011 р. № 314. В частині збільшення розмірів окладів працівників НДСЕ, а також підвищення оплати за класи судових експертів.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting