Jump to Navigation

Загальні збори трудового колективу НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності: підсумки роботи за півріччя та нагородження з нагоди Дня судового експерта

Дата публікації: 
5 Липень 2019

04 липня 2019 р. відбулися чергові Загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), на яких були обговорені важливі питання роботи Центру, а також відбулося урочисте нагородження працівників Центру з нагоди професійного свята – Дня судового експерта України. 
Директор Центру В.Л. Федоренко висловив привітання трудовому колективу Центру від Міністерства юстиції України, керівництва та трудових колективів інших НДУСЕ, а також від себе особисто з нагоди Дня судового експерта України. В урочистій обстановці відомчі нагороди Мін’юсту були вручені в.о. заст. директора Центру О.Г. Адлеру, ученому секретареві Центру Л.П. Тимощик, завідувачу сектору лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру О.В. Голіковій і ін. Нагорода завідувачу лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру О.К. Собіну, - Почесна грамота Міністерства юстиції України, - у зв’язку з відпусткою, буде вручена на черговому засіданні Вченої ради Центру у середині липня поточного року.
На Загальних зборах трудового колективу було детально розглянуто та проаналізовано Звіт про роботу Центру в 1-му півріччі 2019 року. Про виконання основних напрямків роботи Центру прозвітували: В.Л. Федоренко – про організаційно-управлінську роботу Центру; О.Г. Адлер – про роботу ЕКК та підкомітетів № 5 і 6 ТК 192; Л.П. Тимощик – про наукову роботу Центру, роботу в секціях НКМР і діяльність Вченої ради Центру; Н.М. Юріліна – про показники експертної роботи Центру; Н.М. Ковальова, В.А. Дідоборщ, О.В. Голікова – про роботу лабораторій; Н.В. Полевік, Ю.В. Чернюк – про фінансово-економічну діяльність Центру та виконання плану наповнення спецфонду; О.М. Головко – про рух кадрів у Центрі та питання кадрового забезпечення Центру.
Директор Центру В.Л. Федоренко окреслив перед трудовим колективом перспективні напрямки роботи Центру у 2-му півріччі 2019 року, відзначивши серед них: посилення науково-дослідної діяльності Центру та успішне проведення науково-дослідних робіт (НДР), результатами яких у найближчий час мають стати тексти нових методик і методичних рекомендацій, завершення роботи щодо стандартизації термінів (визначень) судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності в Україні та проведення Третіх «Крайнєвських читань»; активізація проведення судових експертиз і експертних досліджень, з розширенням сфери проведення останніх; встановлення нового програмного продукту, розробленого на замовлення Центру, та спроможного вирішувати завдання з ефективного електронного діловодства та документообігу, включаючи ведення проваджень; добір і відбір кадрів на посади судових експертів з питань інтелектуальної власності в Центрі та ін.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.