Jump to Navigation

Запрошуємо до участі у круглому столі «Протидія «патентному тролінгу» в Україні в контексті захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності»

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України та патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» спільно з Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України, Київським університетом права НАН України, патентно-правовою фірмою «IPjurix» 25 листопада 2016 року проведуть круглий стіл «Протидія «патентному тролінгу» в Україні в контексті захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності».
 
Метою круглого столу є формування узгоджених теоретико-методологічних, правотворчих і правозастосовних підходів, насамперед судової та адвокатської практики, правоохоронної та судово-експертної, у сфері захисту об’єктів права інтелектуальної власності від так званого «патентного тролінгу» в Україні.

 

На розгляд учасників круглого столу будуть запропоновані такі питання:

  • «Патентні тролі» як загроза добросовісній конкуренції: вітчизняний і зарубіжний досвід запобігання та протидії.

  • Новели законодавства щодо запобігання діяльності «патентних тролів».

  • «Патентний тролінг» як загроза економічній безпеці держави.

  • Судова практика розгляду спорів щодо недобросовісної конкуренції та позовів, пов’язаних із діяльністю «патентних тролів».

  • Адвокатська практика супроводу спорів щодо недобросовісної конкуренції та судових позовів, пов’язаних із діяльністю «патентних тролів».

  • Особливості проведення судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності при розгляді спорів щодо недобросовісної конкуренції.

 

Питання можуть бути розширені та уточнені за ініціативи організаторів і учасників заходу.
 
Організатори заходу запрошують до участі в роботі круглого столу представників органів державної влади, зокрема, суддів, представників органів досудового слідства, судових експертів, патентних повірених, адвокатів і юридичні компанії, бізнес-асоціації та торговельно-промислові палати, представників інститутів громадянського суспільства та ЗМІ.
 
Захід розпочнеться 25 листопада 2016 року о 14:00 (початок реєстрації з 13:30) за адресою: м. Київ, пр. Рильського, 8, зала засідань колегії Мін’юсту.
Попередня реєстрація (до 18:00 24 листопада) обов’язкова!
 
Запрошуються для акредитації представники ЗМІ.
Реєстрація учасників круглого столу, а також акредитація ЗМІ на цьому заході продовжує здійснюватися через Інтернет-ресурс http://bit.ly/2fImbbh
 
Контактні особи від оргкомітету круглого столу:
Федоренко Владислав (044)592-14-01, intelect.ndc@gmail.com;
Медведєва Лариса (093)709-21-28, medvedeva92@mail.uaГоловне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.