Jump to Navigation

Запрошуємо до участі в методичному семінарі на тему: «Судово-експертні дослідження літературних творів наукового характеру: питання методики»

Дата публікації: 
23 Квітень 2018

26 квітня 2018 р., з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності, о 14.00 Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проводить методичний семінар на тему: «Судово-експертні дослідження літературних творів наукового характеру: питання методики».

Метою семінару є апробація основних положень Методики дослідження літературних творів наукового характеру, розробленої НДЦСЕ з інтелектуальної власності в 2016-2017 рр., та вивчення перспектив, методів і форм використання програмних продуктів для виявлення ознак неправомірних запозичень у літературних творах наукового характеру.

Запрошуємо судових експертів у сфері інтелектуальної власності, суддів, адвокатів, представників МОН України, керівництво вищих навчальних закладів та наукових установ, науковців, розробників програмних продуктів до участі в методичному семінарі на тему: «Судово-експертні дослідження літературних творів наукового характеру: питання методики».
 
На розгляд учасників семінару виносяться наступні питання:

  • Теоретичні та методичні засади судово-експертних досліджень літературних творів наукового характеру в Україні.

  • Особливості дослідження літературних творів наукового характеру судовими експертами у межах експертної спеціальності 13.1.1.

  • Перспективи, методи і форми використання програмних продуктів для виявлення ознак неправомірних запозичень у літературних творах наукового характеру.

 
Регламент роботи семінару: вітальне слово – до 5 хв.; доповідь – до 10 хв.; запитання та репліки – до 5 хв.
 
Кількість доповідачів і виступаючих обмежена часом і форматом круглого столу.
 
Методичний семінар буде проведений 26 квітня 2018 року за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, актовий зал ДП «ДІПРОМІСТО», 4-й поверх.

Початок реєстрації учасників семінару та акредитації ЗМІ – із 13.40 до 14.00.
 
Контакти Оргкомітету семінару:

  • Федоренко Владислав Леонідович – 044 592 14 01; майл: intelect.ndc@gmail.com;
  • Медведєва Лариса Вікторівна – 093 709 21 28; майл: medv422@gmail.com.


Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.