Jump to Navigation

Завершується участь директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. В.Л. Федоренко у навчальній програмі «Механізми стимулювання регіонального розвитку», що проходить у США

Дата публікації: 
22 Березень 2017

З 13 по 22 березня 2017 року директор Центру В.Л. Федоренко продовжив участь у навчальній програмі «Механізми стимулювання регіонального розвитку» та відвідав низку міст штатів Орегон і Вашингтон. За цей час було проведено зустрічі з керівництвом міст Асторія, Белв’ю, Портланд, Сайлем, Сіетл і Юджин, а також з представниками, бізнесу, волонтерських рухів і університетів.

Так, 13 березня відбулася зустріч з представниками офісу економічного розвитку м. Юджин, а також із директором Департаменту економічного розвитку Орегонського університету. Директор Центру В.Л. Федоренко ознайомився з досвідом Орегонського університету щодо залучення науковців до вирішення практичних проблем стимулювання економічного розвитку цього регіону.

В.Л. Федоренком були встановлені зв’язки з науковими центрами Орегонського університету, які займаються економічними дослідженнями і проблемами захисту інтелектуальної власності в регіоні, де розташовані штаб-квартири таких відомих корпорацій, як «Майкрософт», «Боїнг», «Амазон», «Найкі», «Коламбія», «Старбакс» і ін. У перспективі взаємодія з відповідними науковими центрами може сприяти розвитку науково-дослідницької та судово-експертної діяльності Центру з застосуванням позитивного зарубіжного досвіду.

15 березня директор Центру В.Л. Федоренко у складі делегації навчальної програми відвідав м. Сайлем, адміністративний центр штату Орегон, де відбулася зустріч з мером цього міста Чаком Беннетом, а також із представниками легіслатури штату. Мер міста Сайлем Ч. Беннетон ознайомив із досвідом роботи сіті-менеджерів, а також з особливостями проектного менеджменту та, зокрема, зі специфікою експертизи відповідних проектів.

У Парламенті штату Орегон відбулася зустріч у Сенаті з працівниками, які спільно з українською діаспорою Орегону супроводжують проект Резолюцію про визнання Голодомору в Україні геноцидом проти Українського народу. Нині, після схвалення Сенатом, резолюція має бути проголосована нижньою палатою легіслатури штату Орегон – Палатою представників.

16-17 березня директор Центру В.Л. Федоренко, спільно з іншими учасниками навчальної програми, відвідав м. Сіетл, штат Вашингтон, де відвідав штаб-квартиру Агентства економічного розвитку (EDA) США та зустрівся з його керівництвом, на чолі з директором EDA Леонардо Смітом. Предметом зустрічі було обговорення проблем захисту інвестицій і виробників від недобросовісної конкуренції та створення для них комфортних умов праці.

Змістовною стала й зустріч учасників навчальної програми із заступником мера міста Белв’ю, що входить до метрополії (агломерації) Сіетлу, Конрадом Лі. Місто Белв’ю відоме на весь світ як батьківщина «Майкрософту» та місце розташування резиденції всесвітньо відомого генія сучасності Біла Гейтса. Учасників навчальної програми ознайомили із досвідом роботи керівництва міста з таким чутливим сегментом економіки як IT. Пан К. Лі висловив надію на співпрацю з Україною в сфері розвитку комп’ютерних технологій і їх захисту.

На завершення навчальної програми 21 березня було проведено зустріч директора Центру В.Л. Федоренка і інших учасників із консалтинговою групою «Бізнес-Орегон», яка співпрацює з керівництвом міста Портланд у сфері стимулювання економічного розвитку цього регіону. Також відбулися спільні заходи із менеджерами Мерії Портланду.

Цього ж дня відбулася робоча зустріч із менеджером регіональної програми Mercy Corps (штаб-квартира – м. Портленд, Орегон) К. Фрай. Ця поважна міжнародна організація на сьогодні активно допомагає Україні упередити гуманітарну катастрофу на Сході України (активно діє представництво в Україні: м. Сєверодонецьк і м. Київ), а також кредитує малі старт-апи в Україні.

22 березня директор Центру В.Л. Федоренко, спільно з іншими учасниками програми, а також лідерами і активістами Української громади Орегону, на підсумкових зборах, організованих в офісі Українській кредитній спілці (США) провідним менеджером цієї установи О. Москалем, отримав Сертифікат навчальної програми «Механізми стимулювання регіонального розвитку» і визначив перспективні напрямки здобутих знань у своїй професійній діяльності.      

Усі витрати під час участі В.Л. Федоренка у навчальній програмі «Механізми стимулювання регіонального розвитку» за результатами відкритого конкурсу взяло на себе Агентство США з міжнародного розвитку USAID.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting