Jump to Navigation

Завершується прийом статей у науковий журнал з питань судової експертизи, права та державного управління “Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління”

Дата публікації: 
27 Листопад 2018

До 10 грудня 2018 року триває прийом статей до № 2 (2018) електронного наукового періодичного видання: “Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління” (далі - видання “Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління”), заснованого Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) спільно з МАУП.
 
З вимогами до публікацій можна ознайомитися на офіційному сайті видання «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління» за посиланням: 
http://maup.com.ua/ua/ekspert/avtor.html
 
Виданню “Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління” присвоєний Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2617-9660.
 
Метою заснування видання “Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління” є розвиток вітчизняного наукового потенціалу в галузі права, включно з судово-експертною діяльністю, та державного управління й інтеграції цього часопису в світовий науковий простір, шляхом оприлюднення результатів досліджень.
 
Область наукових досліджень видання охоплює загальнотеоретичні та прикладні проблеми юридичної діяльності та державного управління. До складу редколегії увійшли провідні науковці України і зарубіжжя, які своїм авторським доробком зробили значний внесок у розвиток сучасної науки. Зокрема, директор Центру, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України В.Л. Федоренко.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.