Jump to Navigation

Завтра, 08 грудня 2016 року 0 14:00 пройде круглий стіл «Захист прав інтелектуальної власності в США: практичні аспекти» за участю представника юридичної фірми MG-IP (США), юриста Лео Гуреффа

08 грудня 2016 року 0 14:00 в Залі засідань колегії Мін'юсту (адреса: м. Київ, пр. Рильського, 8) буде проведений круглий стіл на тему: «Захист прав інтелектуальної власності в США: практичні аспекти».
 
Організаторами круглого столу є Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України та патентно-юридична компанія «IPStyle».
 
Метою круглого столу є ознайомлення з досвідом захисту права інтелектуальної власності в США, зокрема щодо реєстрації торгівельних марок, патентування винаходів і охорони авторських прав, та обговорення перспектив його використання в правотворчій і правозастосовній практиці в Україні.
Запрошений спікер - Лео Гурефф, юрист ЮФ MG-IP (США).

Основна сфера діяльності пана Гуреффа – питання інтелектуальної власності та укладення правочинів. Пан Гурефф надає стратегічні консультації з питань визначення, охорони та реалізації прав на обєкти інтелектуальної власності та здійснює представництво інтересів клієнтів щодо реалізації та охорони авторських прав, торговельних маркок та патентів. Пан Гурефф здійснює представництво численної кількості компаній з питань формування структури та ведення переговорів щодо широкого кола комерційних правочинів та угод, у тому числі VAR*/OEM** договорів , договорів поставки, генеральних угод про надання послуг, договорів на розробку програмного забезпечення, договорів субпідряду, договорів про асоційоване партнерство, договорів з IT компаніями та розробниками-аутсорсерами в офшорних юрисдикціях, договорів з надання послуг хостингу та доступу до інформації з компаніями, що увійшли до списку Fortune 500, включаючи Yahoo! Inc., Google Inc., Microsoft Corporation, Oracle Corporation, PayPal, Conduit Corporation, Verizon Communications Inc., ExxonMobil Global Services Company, Wells Fargo Bank, N.A.

  • *VAR договір (англ. VAR Agreement) – договір з продавцем, який формує додану вартість товару.
  • **OEM договір (англ. OEM Agreement) – договір з виробником комплектного обладнання.

Запрошений спікер - Лео Гурефф, юрист ЮФ MG-IP (США), володіє російською мовою.
 Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.