Jump to Navigation

Завтра відбудеться Круглий стіл на тему: «Протидія «патентному тролінгу» в Україні в контексті захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності»

25 листопада 2016 року о 14.00 у Міністерстві юстиції України (м. Київ, пров. Рильського, 8a - Зал засідань Колегії Мін’юсту «Грецька зала») відбудеться круглий стіл на тему: «Протидія «патентному тролінгу» в Україні в контексті захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності».

Початок реєстрації учасників круглого столу та акредитації ЗМІ, а також кава-брейк – із 13.30 до 14.00 у холі Залу засідань Колегії Мін’юсту «Грецька зала».

Реєстрація учасників круглого столу, а також акредитація ЗМІ на цьому заході продовжує здійснюватися через Інтернет-ресурс: http://bit.ly/2fImbbh

Учасники круглого столу, які не здійснили інтернет-реєстрацію попередньо можуть зареєструватися на місці проведення круглого столу.

Регламент роботи круглого столу: вітальне слово – до 5 хв.; доповідь – до 10 хв.; запитання та репліки – до 5 хв.

Кількість доповідачів і виступаючих обмежена часом і форматом круглого столу.
 
Метою круглого столу є формування узгоджених теоретико-методологічних, правотворчих і правозастосовних підходів, насамперед судової та адвокатської практики, правоохоронної та судово-експертної, у сфері захисту об’єктів права інтелектуальної власності від так званого «патентного тролінгу» в Україні, напрацювання рекомендацій (резолюції) щодо зміни ситуації, яка склалась в державі.
 
Контакти організаторів заходу:
Федоренко Владислав Леонідович – 044 592 14 01;
майл: intelect.ndc@gmail.com
Медведєва Лариса Вікторівна – 093 709 21 28;
майл: medvedeva92@mail.uaГоловне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.