Jump to Navigation

Новини

Вийшла в світ монографія директора НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності В.Л. Федоренка «Конституційні права і свободи людини та їх гарантування й захист в Україні»

Вийшла друком монографія директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України В.Л. Федоренко «Конституційні права і свободи людини та їх гарантування й захист в Україні», в якій, з поміж інших питань утвердження та захисту економічних прав людини, висвітлено й проблеми гарантування та захисту прав і свобод людини та громадянина у сфері інтелектуальної власності. 

Вийшов журнал НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління» (2020, №1(7))

Вийшов перший у поточному році номер електронного наукового видання «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління» (2020, № 1(7)), заснований трудовим колективом Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), який видається у співпраці з Міжрегіональною академією управління персоналом (МАУП) та у науковому партнерстві з Всеукраїнською Асоціацією докторів наук з державного управління.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у семінарі-вебінарі «Господарські суди 2020. Оновлення (ускладнення) ГПК України. Електронні суди»

25 березня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко та керівник лабораторії права промислової власності Центру, судовий експерт вищої категорії Н. Ковальова взяли участь, на запрошення керівництва «Академії ЛІГА: ЗАКОН», в онлайн режимі з використанням Skype, у семінарі-вебінарі на тему: «Господарські суди 2020. Оновлення (ускладнення) ГПК України. Електронні суди».

Вітаємо з Міжнародним святом 8 березня – днем весни, любові й жіночності!

Дорогі жінки!
Щиро вітаємо із Міжнародним жіночим днем! Нехай весна цвіте не тільки на вулиці, але і в душі, а краса радує всіх оточуючих. Щастя Вам, благополуччя, гармонії, незабутніх емоцій, довгоочікуваних зізнань і пропозицій, фінансової стабільності, а також усмішок і хорошого настрою. Бажаємо, щоб всі ваші дні були сонячними, яскравими та незабутніми, щоб у вашому домі завжди було затишно і тепло. Зичимо Вам міцного здоров’я, добра, миру і достатку!

Учений секретар НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності, к.е.н. Л.П. Тимощик взяла участь у роботі Круглого столу

06 березня 2020 року Учений секретар Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), к.е.н. Л.П. Тимощик взяла участь у Круглому столі присвяченому обговоренню проблемних питань, які виникають під час призначення детективами НАБУ судових експертиз у кримінальному провадженні. Захід відбувся в приміщенні «Конференц-залу» Міністерства юстиції України.

«Чому висновок експертів потрібно подавати разом із позовом: думка експертів»: Cудово-юридична газета «Судова практика» опублікувала матеріал про семінар-практикум, проведений НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності

У поважному фаховому часописі Cудово-юридична газета «Судова практика» опубліковано матеріал про організований і проведений 18 лютого 2020 року семінар-практикум «Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах» у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр). Кореспондент газети «Судова практика» Сергій Попов розмістив 06.03.2020 р. статтю на тему: «Чому висновок експертів потрібно подавати разом із позовом: думка експертів».

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту відбулися Загальні збори трудового колективу

05 березня 2020 року відбулися чергові Загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), на яких були обговорені важливі питання роботи Центру.

Вийшов друком черговий номер №4(6) 2019 електронного наукового періодичного видання НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління»

У номері № 4 (6) 2019 електронного наукового періодичного видання «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління» (далі ̶ Видання) Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності (далі ̶ Центр) висвітлені актуальні проблеми теорії та практики судово-експертної діяльності, державотворення та правотворення, державного управління та публічного адміністрування.

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проф. В. Федоренко взяв участь у якості експерта у виставці-презентації «Сучасна пряма демократія», проведеній у Верховній Раді України

03 березня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко взяв участь, на запрошення Й.В. Посла Швейцарії в Україні пана К. Вільда, у виставці-презентації «Сучасна пряма демократія», проведеній у Верховній Раді України. Директор Центру, В. Федоренко, спільно з швейцарськими ученими і експертами, взяв участь у підготовці концепції та матеріалів дослідження, присвяченого досвіду, проблемам і перспективам розвитку прямого народовладдя в Україні та Швейцарії.

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проф. В.Л. Федоренко взяв участь в урочистих зборах Національної академії державного управління при Президентові України з нагоди випуску магістрів

28 лютого 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко взяв участь в урочистих зборах Національної академії державного управління при Президентові України (далі – НАДУ) з нагоди випуску магістрів, на запрошення керівництва НАДУ. 

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проф. В.Л. Федоренко взяв участь у роботі Круглого столу присвяченого проблемам урядових реформ у сфері місцевого самоврядування Програми діяльності Кабінету Міністрів України

21 лютого 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), проф. В.Л. Федоренко, в якості експерта, прийняв участь в обговоренні Програми круглого столу присвяченого проблемам урядових реформ у сфері місцевого самоврядування на тему: «Актуальні питання законодавчого забезпечення реалізації цілі 10.3 «Українці мають реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору як мешканці спроможних громад» Програми діяльності Кабінету міністрів України (далі – Круглий стіл).

Науково-дослідний центр судових експертиз з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України прийняв участь у черговому засіданні Технічного комітету 192

18.02.2020 р. в.о. заступника директора Науково-дослідного центру судових експертиз з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, член ТК 192 О.Г. Адлер, голова секретаріату Підкомітету № 6 «Експертиза IT-технологій» ТК 192 (далі – Підкомітет № 6) Г.Є. Кривоножко та член секретаріатів Підкомітетів № 6 та № 5 «Експертиза об’єктів права інтелектуальної власності» Технічного комітету 192 О.І. Зубач прийняли участь у черговому засіданні Технічного комітету 192 на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.



Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.