Jump to Navigation

Новини

Вітаємо Кривоножко Галину з нагоди Дня Народження!

Колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності вітає завідувача сектору інформаційних технологій лабораторії авторського права та інформаційних технологій Кривоножко Галину Євгенівно з Днем народження.

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі ЦЕКК при Міністерстві юстиції України

09 серпня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), судовий експерт вищої категорії, проф. В.Л. Федоренко прийняв участь у роботі Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України (ЦЕКК).

Шановні колеги! НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності інформує про вихід електронного видання із юридичних наук і державного управління «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління» № 1 (3) за липень 2019 року

Видання висвітлює історію, теорію, механізми державного управління, питання функціонування державної служби, місцевого самоврядування та розкриває актуальні проблеми права, і виходить під науковим керівництвом Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління.
Заснували видання – трудовий колектив Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України за участі МАУП.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності привітав Департамент кіберполіції Національної поліції України з 10-річчям плідної роботи

27 липня 2019 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) проф. В.Л. Федоренко привітав трудовий колектив Департаменту кіберполіції Національної поліції України з ювілеєм з дня створення цього органу.

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності відбулася робоча нарада Підкомітету № 5 «Експертиза об’єктів права інтелектуальної власності» ТК 192 «Судова експертиза»

18 липня 2019 р. у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) відбулася робоча нарада редакційного комітету, членів Підкомітету № 5 «Експертиза об’єктів права інтелектуальної власності» ТК 192 «Судова експертиза» і Секретаріату цього Підкомітету під головуванням директора Центру та керівника Підкомітету № 5 проф. В.Л. Федоренка і за участі заступника директора Науково-дослідного інституту приватної власності НАПрН України, члена Підкомітету № 5 О.Ф. Дорошенка.  

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності успішно проведено чергове засідання Вченої ради

15 липня 2019 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) було проведено чергове засідання Вченої ради Центру (далі – Вчена рада) під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка.

Загальні збори трудового колективу НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності: підсумки роботи за півріччя та нагородження з нагоди Дня судового експерта

04 липня 2019 р. відбулися чергові Загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), на яких були обговорені важливі питання роботи Центру, а також відбулося урочисте нагородження працівників Центру з нагоди професійного свята – Дня судового експерта України. 

Вітаємо з професійним світом - Днем судового експерта України!

Шановні колеги, партнери і друзі!
З нагоди Дня судового експерта України, прийміть щирі вітання та побажання нових професійних здобутків і перемог, щоденного відчуття гордості за обраний вами складний, але дуже потрібний для захисту прав і свобод людини та утвердження справедливого правосуддя в Україні фах.
Зичимо досягнути найвищих вершин судово-експертної діяльності, виховати гідних учнів і послідовників та щоденно утверджувати цінності та ідеали професії судового експерта.
Також бажаємо незмінно гарного настрою, міцного здоров’я та витримки, родинного добробуту, надійних друзів і колег та гідної пошани у праці.
 
 
 

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України успішно пройшов державну атестацію в якості наукових установ

За підсумками проведення Міністерством освіти та науки України державної атестації наукових установ у січні-травні 2019 року Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) увійшов до ІІ кваліфікаційної групи і віднесений до «стабільних наукових установ, що можуть бути провідними за певними напрямами наукових досліджень».

Закінчується набір статей до електронного видання із державного управління та права «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління»

Шановні колеги!
Інформуємо, що закінчується набір статей до електронного видання із державного управління та права «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління»!
Видання висвітлює історію, теорію, механізми державного управління, питання функціонування державної служби, місцевого самоврядування та розкриває актуальні проблеми права.
Електронне наукове періодичне видання включено до Google Scholar, а, також, до міжнародних наукометричних баз: Turkish Education index (Турція), Polish Scholarly Bibliography (Польща), Eurasian Scientific Journal Index, ResearchBib.
Публікація – безкоштовна!
Кінцевий термін подачі матеріалів - 15 липня 2019 року
Статті надсилати на адресу: irina_pravo@ukr.net
Інформація щодо видання на сайті: http://maup.com.ua/ua/ekspert.html

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Права людини і національна безпека: роль органу конституційної юстиції»

27 червня 2019 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення голови Конституційного Суду України, взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Права людини і національна безпека: роль органу конституційної юстиції», організовану Конституційним Судом України, Національною академією правових наук України, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні. Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.