Jump to Navigation

Новини

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності продовжили дію договір про співпрацю з Таврійським національним університетом імені В.І. Вернадського

02 вересня 2020 року директором Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко та керівництвом Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського (далі - ТНУ імені В.І. Вернадського) пролонговано дію Договору про співпрацю. Також, директор Центру В.Л. Федоренко уклав договір про проходження студентами ТНУ імені В.І. Вернадського на базі Центру практики з метою ознайомлення їх з основами судово-експертної діяльності під спільним керівництвом представників університету та практикуючих судових експертів і науковців Центру.

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проведено методичний семінар щодо удосконалення чинного законодавства у сфері судово-експертної діяльності

03 вересня 2020 року Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) та Директоратом правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України (далі – Директорат) проведено методичний семінар з питань удосконалення чинного законодавства у сфері судово-експертної діяльності, модератором якого виступив директор Директорату Олександр Олійник.

Вийшов ювілейний випуск видання НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності та партнерів «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління»

28 серпня 2020 року вийшов у світ ювілейний (№ 4(10), 2020) випуск наукового електронного видання «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління», заснованого у 2018 році трудовим колективом Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), спільно з науковими партнерами - МАУП і Всеукраїнською асамблеї докторів наук з державного управління. Цей випуск журналу був присвячений державному святу – Дню незалежності України.

Під науковим керівництвом директора НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проф. В.Л. Федоренка у НАДУ захищено дисертацію, присвячену державному регулюванню концесійної діяльності

25 серпня 2020 року під науковим керівництвом директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) доктора юридичних наук, проф. В.Л. Федоренка у Національній академії державного управління при Президентові України успішно проведено захист (дистанційно, в режимі інтернет-стрімінгу) дисертаційного дослідження М.П. Киртоки «Державне регулювання концесійної діяльності в Україні» на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спец.

З Днем Незалежності України!

Щиро вітаємо всіх судових експертів і вчених-експертологів, всіх друзів і партнерів Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту із Днем незалежності України, визначним державним святом, юридичним «Днем народження» України, як незалежної, демократичної, соціальної, правової держави.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проведено, спільно з ТОВ «Антиплагіат», семінар-нараду в інтернет-режимі щодо методичних рекомендацій з використання програмного забезпечення для виявлення ознак плагіату у наукових творах

06 серпня 2020 року директором Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) В.Л. Федоренком і завідувачем секції авторського права та суміжних прав Центу О.В. Голіковою проведено спільно з директором ТОВ «Антиплагіат» Сідляренком А.І.  проведено семінар-нараду щодо методичного забезпечення використання програмного забезпечення для виявлення ознак плагіату у наукових творах при проведенні експертних досліджень, а також погоджено орієнтовний план відповідних спільних наукових і комунікативних заходів.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності спільно з Національним бюро експертиз Національної академії наук Республіки Вірменія проведено методичний семінар щодо торговельних марок, як об’єктів судової експертизи

05 серпня 2020 року Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) спільно з Національним бюро експертиз Національної академії наук Республіки Вірменія (далі – Бюро), у межах реалізації положень Договору про співробітництво від 26 вересня 2019 року, проведено в режимі інтернет-стріммінгу міжнародний методичний семінар на тему: «Торговельні марки як об’єкт судової експертизи у сфері інтелектуальної власності».

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності успішно проведено чергове засідання Вченої ради

05 серпня 2020 року було проведене чергове засідання Вченої ради Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) під головуванням проф. Федоренка В.Л., на якому були розглянуті важливі питання наукової та науково-методичної роботи Центру. Зокрема, Вчена рада Центру розглянула питання запровадження в діяльності постійно діючих міжнародних методичних семінарів з проблемних питань судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності. Також було обговорено результати 5-и тематичних засідань, організованих Міністерством юстиції України щодо моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів у сфері судово-експертної діяльності моніторингової групи.

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі робочої групи (платформи) із моніторингу нормативно-правових актів у сфері судової експертизи, організованому Мін’юстом

04 серпня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності (далі – Центр) проф. Федоренко В.Л. взяв участь у п’ятій і заключній тематичній зустрічі, започаткованій Міністерством юстиції України у частині моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів у сфері судово-експертної діяльності. Темою, винесеною організаторами заходу на обговорення, стало питання про забезпечення та функціонування саморегулівних органів судової експертизи в Україні, як умови для забезпечення незалежності судових експертів.

05 серпня 2020 року на базі Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбудеться методичний семінар "Торговельні марки як об’єкт судової експертизи у сфері інтелектуальної власності"

Мета методичного семінару: обмін теоретико-методичними знаннями і досвідом експертного дослідження торговельних марок (знаків для товарів і послуг) у межах діяльності Відкритого українсько-вірменського методичного кабінету судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності.
Питання до обговорення
1. Судова експертиза торговельних марок (знаків для товарів і послуг): поняття, завдання та об’єкти дослідження.

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проф. В. Федоренко взяв участь у роботі Міжнародного семінару-практикуму «Юридичні наслідки визнання нормативного акта неконституційним для захисту прав людини в адміністративному судочинстві»

31 липня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності, член Науково-консультативної ради Верховного суду, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Владислав Федоренко, на запрошення організаторів заходу, взяв участь у роботі Міжнародного семінару-практикуму «Юридичні наслідки визнання  нормативного акта неконституційним для захисту прав людини в адміністративному судочинстві» (далі – семінар).

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у четвертій тематичній зустрічі щодо моніторингу нормативно-правових актів у сфері судової експертизи, організованій Мін’юстом

27 липня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності (далі – Центр) проф. Федоренко В.Л. взяв участь у четвертій тематичній зустрічі, започаткованій Міністерством юстиції України щодо моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів у сфері судово-експертної діяльності, на тему: «Відкриття текстів методик проведення судових експертиз для загального доступу».



Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.