Jump to Navigation

Новини

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності планує проведення науково-практичної конференції за міжнародною участю на тему: «Судово-експертна діяльність в Україні та Польщі: досвід, перспективи розвитку та співпраці»

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) планує проведення 03 липня 2018 року, з нагоди Дня судового експерта, Міжнародної науково-практичної конференції «Судово-експертна діяльність в Україні та Польщі: досвід, перспективи розвитку та співпраці» (далі – Міжнародна конференція), за участі директора Інституту судових експертиз ім. проф. Яна Сехна в Кракові (Міністерство справедливості Польщі) DrHb, проф. Лєшика Вєчорека, а також за участі представників Міністерства юстиції України, інших органів державної влади, судових експертів, суддів, адвокатів, патентних повірених, науковців і представників громадськості та ЗМІ.
 
Захід відбудеться 03.07.2018 р. о 14.00 за місцем розташування НДЦСЕ з інтелектуальної власності Мін’юсту, на 4-му поверсі, Актовий зал ДП «ДІПРОМІСТО». Час і місце проведення заходу можуть уточнюватися.
 

У новому «Віснику ОНДІСЕ» вийшла стаття директора НДЦСЕ з інтелектуальної власності, присвячена науковим творам як об’єктам судової експертизи

15-16 червня 2018 року на урочистостях із нагоди 105-ліття Одеського науково-дослідного інституту судової експертизи в м. Одеса було презентовано новий, 3-й номер актуального часопису з проблем теорії та практики судової експертизи «Вісник Одеського науково-дослідного інституту судової експертизи». Серед низки цікавих публікацій цього номеру часопису слід відзначити і наукову статтю директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України В.Л. Федоренка на тему: «Кваліфікуючі ознаки наукового твору як об’єкта судової експертизи у сфері авторського права».

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності привітав Одеський науково-дослідний інститут судової експертизи із 105-літтям

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України щиро вітає Одеський науково-дослідний інститут судової експертизи з 105-літнім ювілеєм і зичить керівництву та трудовому колективу ОНДІСЕ нових блискучих перемог і успіхів в сфері науково-дослідної та судово-експертної діяльності!

15-16 червня 2018 року в ОНДІСЕ з нагоди 105-ліття Одеського науково-дослідного інституту судової експертизи в м. Одеса було проведено цікаву та змістовну Міжнародну конференцію на тему: «Актуальні питання судово-експертної діяльності. Становлення – розвиток – здобутки». Учасники конференції привітали директора ОНДІСЕ А. Ріпенка та трудовий колектив очолюваного ним Інституту з ювілеєм.

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні.
 
У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».
 
Цей девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.
 
Забезпечення гідних і безпечних умов праці передбачено в Національній доповіді Уряду України «Цілі сталого розвитку: Україна», що була представлена 15 вересня 2017 року. У цьому документі визначено показники досягнення цілей сталого національного розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни.
 
Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання, її реалізація в інтересах молодого покоління потребує узгодженого комплексного підходу до викорінення дитячої праці та популяризації культури профілактики безпеки і гігієни праці.
 
План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2018 році під девізом “ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ”.

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи НКМР

31 травня 2018 року відбулося засідання Секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи, в роботі якого прийняв участь директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. В. Федоренко.

Співробітництво з Міжнародною асоціацією товарних знаків INTA

У продовжені співпраці з Міжнародною асоціацією товарних знаків INTA, раді повідомити, що співробітник Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерстві юстиції України є членом INTA Committee Bulletin на 2018-2019 рр.
 
Члени комітету досліджують, пишуть та перевіряють точність статей Асоціації, новин, а також законодавства та практики стосовно торговельних марок.

Новини партнерів

19-23 травня 2018 року пройшла одна з масштабніших подій в сфері інтелектуальної власності, 140 Щорічна конференція Міжнародної асоціації товарних знаків INTA у місті Сіетлі, США.
 
Майже 11 тисяч зареєстрованих учасників з усього світу взяли участь у конференції. Учасники заходу мали можливість відвідати навчальні сесії та обмінятися досвідом зі своїми колегами.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту, на запрошення НАДУ, взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції, присвяченій актуальним питанням удосконалення публічного врядування в Україні

25 травня 2018 року в стінах Національної академії державного управління при Президентові України (далі - НАДУ) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю, присвячена 100-річчю державної служби в Україні «Публічне врядування в Україні, стан, виклики та перспективи розвитку», в якій, на запрошення НАДУ, взяли участь директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерстві юстиції України проф. В.Л. Федоренко та судовий експерт лабораторії економічних досліджень Л.В. Медведєва.

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проведено методичний семінар для студентів НА СБ України з питань особливостей застосування конструктивної моделі витрат СОСОМО ІІ

21 травня 2018 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерстві юстиції України під час тематичної робочої зустріч із студентами Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки Національної академії Служби безпеки України на базі лабораторії авторського права і суміжних прав було проведено методичний семінар на тему: «Розрахунку трудомісткості розроблення комп’ютерних програм на стадії раннього проектування на основі конструктивної моделі витрат СОСОМО ІІ».

Керівництво НДУСЕ з питань інтелектуальної власності пройшли підвищення кваліфікації в Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України

17-18 травня 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерстві юстиції України проф. В.Л. Федоренко та завідувач лабораторії авторського права і суміжних прав О.К. Собін пройшли підвищення кваліфікації керівних працівників НДУСЕ Міністерства юстиції України.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту взяв участь у роботі І Міжнародної українсько-швейцарсько- ізраїльської науково-практичної конференції «Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності»

21 травня 2018 року у  Київському університеті права НАН України відбулася І Міжнародна українсько-швейцарсько- ізраїльська науково-практична конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності», в якій взяли участь представники Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності (далі - Центр), а саме завідувач сектору технічної творчості, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Адлер Олександр Григорович та судовий експерт, кандидат юридичних наук, професор Андрощук Геннадій Олександрович.
 

Директор НДЦСЕ з інтелектуальної власності Міністерства юстиції України взяв участь у роботі Науково-консультативної ради Верховного Суду

18 травня 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко взяв участь у першому засіданні Науково-консультативної ради Верховного Суду. Засідання ради відбулося під керівництвом Голови Верховного Суду В. Данішевської.
 
Довідково:
Відповідно до Положення про Науково-консультативну раду при Верховному Суді, затвердженому Постановою Пленуму Верховного Суду від 02.02.2018 р. № 1, Науково-консультативна рада є дорадчим органом, що утворюється при Верховному Суді відповідно до статті 47 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», для підготовки наукових висновків з питань діяльності Верховного Суду, що потребують наукового забезпечення.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting