Jump to Navigation

Новини

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у відкритій дискусії: “Проблеми питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів”

06 грудня 2018 року на запрошення Спілки архівістів України директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, професор Владислав Леонідович Федоренко прийняв участь у відкритій дискусії на тему: “Проблеми питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів”, яка відбулася у приміщенні Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
 
До обговорення учасників на заході були винесені наступні питання:

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийняв участь у роботі Науково-методологічного семінару, присвяченого охороні та використанню об'єктів прав інтелектуальної власності в НАДУ

05 грудня 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф.В. Федоренко та інші працівники Центру взяли участь, на запрошення Національної академії державного управління при Президентові України, у Науково-методологічному семінарі на тему: «Охорона і використання об'єктів прав інтелектуальної власності, створених у галузі науки «Державне управління» та галузі знань «Публічне управління та адміністрування»».
 

Завершується прийом матеріалів доповідей і виступів до II Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» («Крайнєвські читання»)

У зв’язку з посиленням складу учасників II Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» («Крайнєвські читання») та заявці на участь у цьому заході представників Республіки Вірменії та Республіки Польща, наказом Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) II «Крайнєвським читанням» надано статус міжнародної конференції.
 
На розгляд учасників конференції виносяться наступні питання: 

Продовжено прийом матеріалів доповідей, виступів і повідомлень учасників II «Крайнєвських читань»

На прохання науковців та експертів Оргкомітет II «Крайнєвських читань» продовжив прийом тез до публікації до 05 грудня 2018 року.
 
З вимогами до оформлення матеріалів доповідей, виступів і повідомлень учасників II «Крайнєвських читань» можна ознайомитися за посиланням:
http://intelect.org.ua/content/vymogy-do-oformlennya-materialiv-dopovidey-vystupiv-i-povidomlen-uchasnykiv-ii-kraynyevskyh

Завершується прийом статей у науковий журнал з питань судової експертизи, права та державного управління “Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління”

До 10 грудня 2018 року триває прийом статей до № 2 (2018) електронного наукового періодичного видання: “Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління” (далі - видання “Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління”), заснованого Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) спільно з МАУП.
 
З вимогами до публікацій можна ознайомитися на офіційному сайті видання «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління» за посиланням: 

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийняв участь у засіданні Секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи

21-22 листопада 2018 року на базі Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз відбулося чергове осіннє засідання Секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи НКМР (далі – Секція), участь у роботі якого прийняв директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко.

Уточнено час проведення II «Крайнєвських читань» та розпочато реєстрацію учасників конференції

У зв’язку з плановим проведенням 20.12.2018 року Науково-консультативної та методичної ради при Міністерстві юстиції України, проведення II Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» («Крайнєвські читання») зміщено в часі.
«Крайнєвські читання» буде проведено 20 грудня 2018 року о 14:30 на базі Центру за адресою: м. Київ, б-р Л. Українки, 26, Конференц-зала (4 поверх). Початок реєстрації учасників заходу о 14.00.
 

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийняв участь у роботі Технічного комітету стандартизації ТК 192 «Судова експертиза»

14 листопада 2018 року в.о. заступника директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України О.Г. Адлер прийняв участь у роботі чергового засідання Технічного комітету стандартизації ТК 192 «Судова експертиза» (далі – ТК 192), проведеного на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ).
 

Вимоги до оформлення матеріалів доповідей, виступів і повідомлень учасників II «Крайнєвських читань»

З метою своєчасного формування якісного наукового видання, а саме Матеріалів II Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» («Крайнєвські читання»), що відбудеться 20 грудня 2018 року на базі Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, просимо учасників цього заходу дотримуватись наступних вимог.
 

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності організовує та проводить II-і «Крайнєвські читання»

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) організовує та проводить 20 грудня 2018 року, з нагоди 14-ої річниці з дня свого заснування, та з метою вивчення й розвитку наукової спадщини відомого науковця, першого директора Центру Крайнєва Петра Павловича (1952-2014 рр.), II Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності».
 

Судовим експертам НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності урочисто вручено посвідчення

02 листопада 2018 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), за результатами роботи Експертно-кваліфікаційної комісії Центру від 30 жовтня 2018 року, урочисто вручені посвідчення судових експертів.

Посвідчення судових експертів Центру були урочисто вручені на зібранні трудового колективу директором Центру проф. В.Л. Федоренком наступним судовим експертам Центру:

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності у співпраці з МАУП заснували електронне наукове періодичне видання “Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління”

Трудовий колектив Науково-дослідного центру з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) у співпраці з Вищим навчальним закладом “Міжрегіональна Академія управління персоналом” (далі — МАУП) заснували електронне наукове періодичне видання “Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління” (далі - видання “Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління”).Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.