Jump to Navigation

Новини

Cудові експерти Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України пройшли курси підвищення кваліфікації керівних працівників Науково-дослідних установ судових експертиз Мін'юсту

08-09 червня 2017 р. на базі Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України відбулися курси підвищення кваліфікації керівних працівників Науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції України.
 
Успішно пройшли курси та отримали відповідні свідоцтва вчений секретар Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності, к.е.н. Л.П.Тимощик та завідувач лабораторії економічних досліджень  Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності В.М. Рак.

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України взяв участь в IV Міжнародному форумі з інтелектуальної власності

7 червня 2017 року представники Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, а саме:  кандидат економічних наук, професор Андрощук Г. О., завідувач лабораторії авторського права та суміжних прав Собін О.К. та в.о. завідувача лабораторії права промислової власності  Ковальова Н.М., взяли участь в "IV Міжнародному форумі з інтелектуальної власності".
 
Під час заходу розглядались новели судочинства у сфері інтелектуальної власності, а також міжнародний досвід захисту прав інтелектуальної власності, обговорювались особливості об’єктів інтелектуальної власності як бізнес-активів. Під час заходу було проведено  майстер-клас на тему «Электронные активы: монетизация ИС «История одного стартапа».
 
В рамках Форуму було представлено презентацію мобільної виставки Музею підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством.

У Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулося підписання нового Колективного договору

01 черня 2017 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) в установленому порядку були проведені Загальні збори трудового колективу Центру на яких було розглянуто, обговорено та підписано новий Колективний договір, який враховує всі положення чинного законодавства та має на меті захист законних трудових, соціально-економічних і культурних прав працівників Центру.

Участь Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту в роботі судово-економічній секції НКМР Мін'юсту

Вчений секретар Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту (далі - Центр), к.е.н. Л. П. Тимощик взяла участь у весняному засіданні секції судово-економічної експертизи науково-консультативної та методологічної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, що відбулася 25-26 травня 2017 р. на базі Полтавського відділення Харківського  науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса.

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України взяв участь в першому у Східній Європі міжнародному хакатоні юридичних інновацій: "LEGAL TECH ХАКАТОН"

27-28 травня 2017 року судовий експерт, завідувач лабораторії авторського права та суміжних прав Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України  Собін О.К. взяв участь у "LEGAL TECH ХАКАТОН" – міжнародний марафоні зі створення юридичної інновації завдяки інтенсивній та згуртованій праці ентузіастів-правників, IT-спеціалістів, менторів та всіх, хто працює на межі права та технологій.

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту взяв участь у «Ароцкерівських читаннях» в місті Полтава

25 травня 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) професор В.Л. Федоренко, разом із керівництвом інших НДУСЕ Мін’юсту, взяв участь у «Ароцкерівських читаннях», організованих і проведених Харківським науково-дослідним інститутом судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса у м. Полтаві, на базі Полтавського відділення Харківського  НДІСЕ, за міжнародної участі.

У Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулося засідання Експертно-кваліфікаційної комісії

22 травня 2017 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) відбулося чергове засідання Експертно-кваліфікаційної комісії Центру (далі – ЕКК). Участь у роботі ЕКК прийняла начальник Управління експертного забезпечення правосуддя Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України, член ЕКК Центру, кандидат юридичних наук Н.М. Ткаченко, а також запрошені члени ЕКК із Київського науково-дослідного інституту судової експертизи і Дніпровського науково-дослідного інституту судової експертизи.

На ЕКК було проведено атестацію працівників центру О.В. Голікової, В.А. Дідоборща, О.С. Самелюк і Л.П. Тимощик, а також розглянуті питання про присвоєння кваліфікаційного класу судового експерта та про анулювання свідоцтва судового експерта, у зв’язку зі звільненням із Центру.

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні.
 
За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
 
План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році під девізом “Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України зміцнює наукові зв'язки із колегами із Польщі

За результатами плідної співпраці з польськими науковцями, правозахисниками, адвокатами і суддями у сфері розвитку та удосконалення судочинства та судової експертизи, директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, доктора юридичних наук, професора В.Л. Федоренко включено до складу Програмної ради поважного фахового видання Спілки польських суддів "ЮСТИЦІЯ", як іноземного професора.
 
Часопис "Юстиція" є щоквартальним фаховим науковим виданням, на шпальтах якого відбуваються фахові дискусії правників щодо проблем теорії та практики судочинства, реформування судової влади у Польщі та за кордоном. Цей науковий майданчик може бути використаним у подальшому для висвітлення актуальних питань розвитку судової експертизи в Україні.

На базі Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності проведено весняне засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи

18 травня 2017 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) відбулося весняне засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи.

Участь у засіданні секції під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка взяли провідні судові експерти у сфері судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності з Київського науково-дослідного інституту судової експертизи (І.Г. Голова, Н.Б. Клімова), Харківського науково-дослідного інституту судової експертизи ім. Заслуженого проф. М.С. Бокаріуса (Т.А. Заніна, А.П. Копитько), Львівського науково-дослідного інституту судової експертизи (Ю.С. Харабуга), Донецького науково-дослідного інституту судової експертизи (Т.М. Лушникова),  Кропивницького відділення Одеського науково-дослідного інституту судової експертизи (В.В. Давидченко) і Центру (О.Г. Адлер, Л.П. Тимощик, Н.М. Ковальова).

Захист авторського права та запобігання запозиченням у наукових творах в Україні як пріоритетний напрям діяльності Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) виступив співорганізатором міжнародного круглого столу «Запобігання та протидія академічному плагіату в ВНЗ», який відбувся 16 травня 2017 р. у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

16 травня 2017 року відбувся круглий стіл, присвячений запобіганню та протидії запозиченням у літературних творах наукового характеру (монографіях, дисертаціях, магістерських роботах etc) за участі керівників КНЕУ та понад 40 університетів України, а також польської компанії «Plagiat.pl».

У заході прийняли участь представники Центру, атестовані за спеціальністю 13.1.1 – дослідження, пов'язані з літературними, художніми творами та інші, а саме - директор Центру, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України В.Л. Федоренко, головний науковий співробітник Центру, кандидат економічних наук, професор Г.О. Андрощук, старший судовий експерт О.В. Голікова.

Зі святом Перемоги!

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін'юсту 8 травня, в День пам'яті та примирення, приєднується до загальноєвропейської традиції та вшановує пам'ять усіх жертв II світової війни.

Також вшановуємо 9 травня День Перемоги у Великій Вітчизняній Війні та віддаємо належну шану всім українцям, які на різних фронтах і в підпіллі самовіддано воювали за свою Батьківщину.Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting