Jump to Navigation

Новини

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулися Загальні збори трудового колективу

17 квітня 2018 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) відбулися Загальні збори трудового колективу.
 
На розгляд трудового колективу Центру виносились найбільш актуальні питання, що стосувалися внутрішньо-організаційної роботи Центру, зокрема був затверджений план-графік усунення недоліків, виявлених під час проведення Міністерством юстиції України комплексної перевірки Центру з 26 по 30 березня 2018 року.

Колективом Центру прийнято рішення щодо приведення у відповідність Розділу 5 «Режим роботи, тривалість робочого часу та відпочинку» Колективного договору на 2017-2020 роки до статті 18 Закону України «Про судову експертизу» та затверджено нову редакцію Колективного договору.
 
У відповідність до вимог статті 143 Кодексу законів про працю України, колективом одноголосно прийнято рішення щодо приведення правил внутрішнього трудового розпорядку Центру.
 
Затверджено рішення про заснування трудовим колективом Центру друкованого засобу масової інформації з проблем теорії та практики судової експертизи «Експерт», відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

Вітаємо з Великоднем!

Колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України всіх щиро вітає із світлим і радісним святом – Великоднем!
 
Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.
 
Бажаємо здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашим родинам у поступах на життєвих дорогах. Нехай свято Воскресіння Христового наповнює Ваше життя світлом і радістю, додає наснаги та енергії, а серця сповнює вірою у перемогу добра, як сповнені цим світлі миті Великодня!
 
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

Директора НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. В.Л. Федоренка включено до складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді

Рішенням Пленуму Верховного Суду від 30 березня 2018 року директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України , доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України В.Л. Федоренка включено до складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді.

Керівництво Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності взяло участь у роботі Колегії Міністерстві юстиції України

29 березня 2018 року в приміщенні Клубу Уряду України (вул. Інститутська, 7, м. Київ) було проведено Колегію Міністерства юстиції України під головуванням Міністра юстиції П.Д. Петренка. Участь у роботі Колегії взяв директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерстві юстиції України проф. В.Л. Федоренко.

Національна академія державного управління при Президентові України запрошує на навчання

Національна академія державного управління при Президентові України оголошує прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього ступеня магістр за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” на денну, вечірню та заочну форми навчання за державним замовленням і договором.
 
Прийом документів від вступників з 02 квітня по 01 червня 2018 року.
 
Із докладною інформацією про прийом на навчання до магістратури можна ознайомитися на сайті Національної академії: http://academy.gov.ua/?lang=ukr&tip=osn&tipn=Page&page=3
 
 

У Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулися загальні збори трудового колективу

28 березня 2018 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулися Загальні збори трудового колективу Центру за попередніми результатами проведення комплексної перевірки Центру.
 
На Загальних зборах трудового колективу Голова комісії для проведення комплексної перевірки діяльності Центру, директор Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Ю.О. Моісеєв підвів попередні підсумки комплексної перевірки і вказав керівництву та працівникам Центру на переваги і недоліки в діяльності Центру, а також визначив основні напрямки, способи і терміни оптимізації діяльності Центру.

Відзначені в доповіді Голови комісії Ю.О. Моісеєва вказівки і пропозиції щодо подальшого розвитку Центру й удосконалення його діяльності прийняті керівництвом і працівниками Центру до безумовного виконання.

У Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулося засідання ЕКК

27 березня 2018 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулося засідання оновленої Експертно-кваліфікаційної комісії (ЕКК) Центру.

06.03.2018 року головою Центральної експертно-кваліфікаційної комісії Міністерства юстиції України Ю.О. Моісеєвим затверджено оновлений склад Експертно-кваліфікаційної комісії Центру, на чолі з директором Центру В.Л. Федоренком.

На першому установчому засіданні ЕКК Центру, яке відбулося 27 березня 2018 року, був розглянутий і уточнений План роботи ЕКК Центру на 2018 рік, а також низка інших питань організаційного характеру.

Координаційна рада з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України затвердила Методику проведення експертних досліджень, пов’язаних із засобами індивідуалізації

23 березня 2018 року Координаційна рада з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України розглянула та рекомендувала щодо внесення до Реєстру методик проведення судових експертиз «Методику проведення експертних досліджень, пов’язаних із засобами індивідуалізації», розроблену Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності.

Керівництво НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяло участь у роботі Координаційної ради з проблем судової експертизи

23 березня 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) В.Л. Федоренко взяв участь у роботі Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції, персональний склад якої затверджено наказом Мін’юсту від 05.03.2018 № 716/6.
 
Координаційна рада під головуванням директора Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Міністерства юстиції України О.М. Олійника, за участі керівників наукового-дослідних установ судової експертизи Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Служби безпеки України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, розглянула та затвердила методики, рекомендовані вченими радами НДУСЕ для впровадження в експертну практику. Серед них, Методику проведення експертних досліджень, пов’язаних із засобами індивідуалізації, розроблену Центром.

Посилення потенціалу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту у сфері комп'ютерної техніки та програмних продуктів, телекомунікаційних систем і комп'ютерних програм

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, завдяки дієвій підтримці Мін’юсту щодо забезпечення НДУСЕ сучасним криміналістичним обладнанням, ввів в експлуатацію наприкінці 2017 року два автоматизованих робочих місця експерта (АРМ), які активно використовуються в діяльності лабораторії авторського права та суміжних прав Центру.
 
АРМ №1 (мобільне автоматизоване робоче місце АРМ із жорстким захисним кейсом) сформоване на основі спеціалізованого програмного забезпечення для комп’ютерно-технічних експертиз та комплекту прикладного програмного забезпечення для дослідження інформації. Зазначений інтегрований комплекс дозволяє оперативно вирішувати практично весь спектр завдань комп'ютерної експертизи і розслідування ІТ інцидентів, від знімання і фіксування даних - до складання звітів.

АРМ №2 (портативна лабораторія для комп’ютерно-технічних дослідженьіз жорстким захисним кейсом) сформоване на основі спеціалізованого програмного забезпечення.
Призначенням АРМ є надання можливостей та засобів для проведення повного та об’єктивного експертного дослідження в  межах експертних спеціальностей:
 

  • 10.9 «Дослідження комп'ютерної техніки та програмних продуктів››;

  • 10.17 «Дослідження телекомунікаційних систем (обладнання) та засобів››;

  • 13.1.2 «Дослідження, пов'язані з комп’ютерними програмами і компіляціями даних (базами даних)››.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийме участь у Конференції «Корпоративна безпека бізнесу: цілісна система безпеки компанії, успішне протистояння загрозам для бізнесу»

22 березня 2018 року Юридична компанія Dictum та Бізнес Школа «Крок» проведуть бізнес-конференцію «Корпоративна безпека бізнесу».
 
Аудиторію заходу складуть власники і керівники компаній, заступники директорів з профільних питань (фінанси, правові питання, управління людськими ресурсами, інформаційні технології тощо), а також керівники і фахівці служб безпеки.
 
Спікером на зазначеній конференції виступить заступник директора з науково-експертної роботи Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації; судовий експерт Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Тетяна Чабанець.
 

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності буде представлений у UBA Students’ League Moot Competition on Intellectual Property 2.0 - масштабному корті з права інтелектуальної власності

Із 22 по 24 березня 2018 року у Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться UBA Students' League Moot Competition on Intellectual Property 2.0.

Захід проводить Ліга студентів Асоціації правників України спільно з Патентно-юридичною компанією IPStyle.
 
Приємно відзначити, що у цьогорічному мут-корті в якості судді, що буде оцінювати усні раунди, бере участь заступник директора з науково-експертної роботи Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, судовий експерт Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Тетяна Чабанець.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.