Jump to Navigation

Новини

Участь директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України у святкуванні Національного Дня Швейцарії

01 серпня 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення Й.В. Посла Швейцарської Конфедерації в Україні пана Гійома Шойрера та пані Фарін Шойрер, прийняв участь у святкуванні Національного дня Швейцарії та 25-річчя встановлення співпраці Швейцарії й Україні.

Укладення Меморандуму про партнерство та співпрацю з Київським інститутом інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

18 липня 2017 року Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), в особі директора Центру В.Л. Федоренка, уклав Меморандум про партнерство та співпрацю з Київським інститутом інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», в особі директора цього Інституту В.І. Фелика.
 
Договірні Сторони констатували взаємну зацікавленість у розвитку співпраці з реалізації освітніх програм «Інтелектуальна власність» (спеціальність 081 «Право»), «Цивільно-господарська юстиція» (спеціальність 081 «Право»), «Судова та управлінська діяльність» (спеціальність 081 «Право»), «Управління інтелектуальною власністю» (спеціальність 073 «Менеджмент»), «Управління інноваційною діяльністю» (спеціальність 073 «Менеджмент»), «Консолідована інформація» (спеціальність 124 «Системний аналіз») і ін., проведенні спільних наукових досліджень у сфері захисту інтелектуальної власності, а також налагодженні міжнародної співпраці у сфері інтелектуальної власності.

Розвиток освітнього потенціалу судових експертів Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України

Судові експерти Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) продовжують поглиблювати знання у сфері інтелектуальної власності, так, судовий експерт, оцінювач Лариса Медведєва здобула освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст за спеціальністю – спеціаліст у сфері інтелектуальної власності в Інституті інтелектуальної власності і права ІІВ НУ «ОЮА» в м. Києві.
 
Основним завданням Центру є розвивати і підримувати науково-освітній потенціал своїх співробітників з метою виконання ними якісних судових експертиз і експертних досліджень у сфері інтелектуальної власності.

У Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проведено Загальні збори трудового колективу

10 липня 2017 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) були проведені Загальні збори трудового колективу Центру на яких було розглянуто, обговорено та затверджено Звіт про підсумки діяльності Центру у першому півріччі 2017 року.
 
У I півріччі 2017 року Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності (далі – Центр) спрямовував свої зусилля на підвищення рівня якості проведення судових експертиз та експертних досліджень; створення належної теоретико-методологічної бази судової експертизи у сфері інтелектуальної власності; пошуку раціональних шляхів розв’язання організаційних і процесуальних проблем, що виникають під час призначення та проведення судових експертиз і експертних досліджень; підготовку кваліфікованих експертних кадрів Центру.

Представник Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України взяв участь у конкурсній програмі «Телеком-акселератор 2.0»

Науковий співробітник Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України  (далі - Центру) Віхляєв Олексій Костянтинович у період з 03 по 10 липня 2017 року, під час відпустки, взяв участь у конкурсній програмі «Телеком-акселератор 2.0» на платформі RadarTech, за підримки Київстар. Ця програма була спрямована на пошук, акселерацію та інтеграцію інноваційних технологій і розробок у сфері телекомунікації та зв’язку.
 
Відповідні знання, навички і вміння є корисними для інноваційного розвитку України та, зокрема, для діяльності Центру.

Участь Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності в Міжнародному семінарі "Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах"

5 – 6 липня на базі Київського університету права Національної академії наук України (КУП НАНУ) проведено Регіональний семінар Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) на тему «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах». Захід організовано ВОІВ спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) та КУП НАНУ.
 
В роботі Регіонального семінару Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) взяла участь к.е.н., судовий експерт, вчений секретар  Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Л.П. Тимощик.

Вітаємо з Днем народження співробітників Центру!

Колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності вітає судових експертів Рак Віру Михайлівну та Чабанець Тетяну Миколаївну з Днем народження.

 

Прийміть щирі і сердечні вітання з днем народження! В Ваше прекрасне свято хотілося б висловити щиру повагу до Вас. Весь колектив відзначає Ваше прагнення в роботі і самовідданість у праці. Нехай Ваші очі світяться щастям, нехай вдома Вас чекає любляча сім’я, а робота приносить лише радість!

Директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. В.Л. Федоренко під час навчальної поїздки до Німеччини зустрівся з Міністром внутрішніх справ землі Рейнланд-Пфальц

4 червня 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України  В.Л. Федоренко під час навчальної поїздки до Федеративної Республіки Німеччини, організованої Проектом Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ «Реформа управління на Сході України», зустрівся з Міністром внутрішніх справ землі Рейнланд-Пфальц паном Левенцем Роґером та екс-державним секретарем, старшим радником GIZ проф. Дітером Шеманке.

ВІТАЄМО З ДНЕМ СУДОВОГО ЕКСПЕРТА!

     Шановні колеги!
 
     Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України щиро вітає Вас з професійним святом – Днем судового експерта!
   
 Плідна праця та високий професіоналізм судових експертів, їх відданість роботі та принциповість завжди були і є запорукою у встановленні справедливості, захисту прав і свобод громадян. Вітаючи всіх експертів з професійним святом, побажаємо творчої наснаги та оптимізму у повсякденній роботі, мудрості та рішучості, натхнення у всіх справах та починаннях.
   
 З повагою,
Колектив Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності 
Міністерства юстиції України!

Науково-дослідний центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України уклав Меморандум про співпрацю з Навчально-гуманітарним інститутом Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського

29 черня 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України  (далі - Центру) В.Л. Федоренко уклав Меморандум про співпрацю з директором Навчально-гуманітарного інституту Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського (далі – Інститут) О.О. Іляшко.

З Днем Конституції України!

Шановні колеги!
Щиро вітаємо вас із визначним, і єдиним закріпленим на конституційному рівні державним св’ятом - Днем Конституції України!
 
Століття тому відомий правник Р. фон Ієрінг писав: «…вирішальним моментом в оцінці права є не абстрактний зміст законів, не справедливість на папері й моральність на словах, а те, як це право об’єктивізується в житті, енергія, з якою все визнане потрібним виконується й проводиться в дійсності». Цей вислів зберігає свою актуальність і для Конституції України.
 
Для нашої країни Основний Закон 28 червня 1996 р. став символом консолідації Українського народу в розбудові суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави. А нині – іще й дороговказом для захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, проведення дієвих реформ і реальної євроінтеграції.
 
То ж сердечно зичимо вам у цей святковий день нових блискучих перемог і подальших кар’єрних злетів, доброї вдачі та всебічного підтримки професійного співтовариства, миру та достатку, міцного здоров’я та щоденного гарного настрою, а також натхнення в служінні верховенству Основного Закону!
 
З повагою, дружній колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.

Директор НДЦСЕІВ проф. В.Л. Федоренко виступив із доповіддю на круглому столі, організованому Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України спільно з Інститутом законодавства Верховної Ради України

Директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. В.Л. Федоренко виступив із доповіддю на круглому столі «Конституція України: основа консолідації суспільства і держави», організованому Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України спільно з Інститутом законодавства Верховної Ради України

26 черня 2017 року, напередодні Дня Конституції України, директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України  (далі - Центру) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України академіка Ю.С. Шемшученка, взяв участь у науково-комунікативному заході «Конституція України: основа консолідації суспільства і держави».Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting