Jump to Navigation

Новини

Науково-дослідний центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі ЦЕКК при Міністерстві юстиції України

20 лютого 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко та в.о. завідувача лабораторією промислової власності Н.М. Ковальова взяли участь у роботі Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України (ЦЕКК) під головуванням директора Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Ю.О. Моісеєва.

ПРАЦІВНИКИ ЦЕНТРУ ВШАНОВУЮТЬ ПОДВИГ І СВІТЛУ ПАМ'ЯТЬ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), указом президента України від 11 лютого 2015 року 20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні.
 
Згадуємо і вшановуємо у наших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Директора НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. В.Л. Федоренка нагороджено ПОДЯКОЮ за участь у Круглому столі на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту»

30 січня 2018 року відбувся Круглий стіл на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту», організований та проведений Комітетом Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів та Адвокатським об’єднанням «Вдовичен та партнери».

Директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. В.Л. Федоренка нагороджено ПОДЯКОЮ за участь у Круглому столі Комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту» за підписом президента Асоціації адвокатів України З.В. Яроша та голови Комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів О.О. Вдовичена.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін'юсту взяв участь у роботі Круглого столу на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту», проведеному Комітет Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів

30 січня 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центру) проф. В.Л. Федоренко, завідувач лабораторії авторського права та суміжних прав Центру О.К. Собін і старший судовий експерт лабораторії економічних досліджень С.О. Попова, на запрошення Комітету Асоціації адвокатів України, взяли участь в роботі Круглого столу на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту», організованому та проведеному Комітетом Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів та Адвокатським об’єднанням «Вдовичен та партнери».

Директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності проф. В.Л. Федоренко прийняв участь у роботі Президії НКМР при Міністерстві юстиції України

26 січня 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України  проф. В.Л. Федоренко прийняв участь у роботі Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – НКМР) під головуванням директора Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Мін’юсту О.М. Олійника.

У Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проведено заняття щодо впровадження вимог стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 в судово-експертну діяльність

18 січня 2018 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) спеціалістом з підготовки фахівців національного органу стандартизації (зовнішнє навчання) проведено заняття щодо впровадження вимог стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 в судово-експертну діяльність.

За результатом навчання співробітники лабораторії отримали нові знання щодо імплементації у діяльність Центру стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025.

Загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України визначили підсумки роботи у 2017 році та пріоритети діяльності в 2018 році

12 грудня 2018 року відбулися перші в 2018 році Загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, на яких було остаточно затверджено Звіту про діяльність Центру за 2017 рік, а також Звіт про реалізацію Антикорупційної стратегії Центру за 2017 рік. Директор Центру В.Л. Федоренко оприлюднив підсумки діяльності роботи Центру за минулий рік, відзначивши позитивну динаміку розвитку Центру в цілому. Зокрема, судовими експертами Центру в 2017 році було проведено і завершено 312 експертиз і експертних досліджень, тоді як у 2016 році – 264. Збільшилась кількість судових експертів Центру з 19 до 21 експертів, а також кількість опанованих ними судово-експертних спеціальностей. Цьому сприяла ефективна робота Експертно-кваліфікаційної комісії (ЕКК) Центру. Динаміка характерна і в наданні Центром консультацій із застосуванням спеціальних знань і здійсненні оціночної діяльності. Відомі успіхи є й у науково-дослідній роботі Центру. Зокрема, важливою віхою стало започаткування в грудня 2017 року щорічних «Крайнєвських читань». Результативною в 2017 році була й робота Вченої ради Центру.

Керівник з якості НДЦСЕ ІВ Міністерства юстиції України С.А. Зазимко пройшов спеціальний навчальний курс «Розроблення систем управління якістю в лабораторіях та підготовка лабораторій до акредитації згідно з ДСТУ ISO/IEC 17025:2006»

У процесі підготовки Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України до акредитації згідно з ДСТУ ISO/IEC 17025:2006, Керівник з якості Центру Сергій Анатолійович ЗАЗИМКО у період з 11.12. по 15.12.2017 року пройшов навчання в Державному підприємстві «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») щодо «Розроблення систем управління (далі - СУ) якістю в лабораторіях та підготовка лабораторій до акредитації згідно з ДСТУ ISO/IEC 17025:2006».

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відзначив 14 річницю від дня свого створення

31 грудня 2014 року Науково-дослідний судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) відзначив 14 річницю з дня свого
створення.
Урочистості з нагоди створення Центру за участі керівництва Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції, НДУСЕ Міністерства юстиції України, судових експертів, адвокатів, патентних повірених, Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України, інших науково-дослідних установ і університетів відбулися 21 грудня 2014 року, під час проведення Науково-практичної конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності».
 
Одним із ключових питань цього заходу стало висвітлення проблем становлення та розвитку Центру в 2004-2017 рр. Наводимо доповідь директора Центру проф. В.Л. Федоренка "Становлення та розвиток Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (2004-2017 рр.)" ("Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності" : Матер. науково-практ. конф. (21 грудня, 2017 р., м. Київ) ; за заг. ред. проф. В.Л. Федоренка ; Науково-дослідний центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України. – К. : Видавництво Ліра-К, 2017. - С. 8-14).

65-річчя з Дня народження фундатора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. П.П. Крайнєва

29 лютого 2017 року виповнилося 65 років із Дня народження відомого фахівця з інтелектуального права та власності, одного із засновників і першого директора Науково-дослідний судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) проф. Петра Павловича Крайнєва (1952-2014 рр.). Його наукова спадщина та управлінський досвід у сфері захисту інтелектуальної власності став предметом розгляду Науково-практичної конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності».

Зокрема, один із товаришів і соратників П.П. Крайнєва, заступник директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України, відомий судовий експерт і науковець О.Ф. Дорошенко у своїй доповіді відзначив, що Центр став третім, після створення Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України і Державної служби інтелектуальної власності, "дітищем" проф. П.П. Крайнєва. І, найбільш улюбленим. Оскільки проф. П.П. Крайнєв працював після створення в 2004 році Центру на посаді директора Центру, а по закінченню контракту в 2006 році - на посаді завідувача лабораторії Центру до кінця свого житя.

Учасники конференції підтримали пропозицію соратників проф. П.П. Крайнєва - О.Ф. Дорошенка, О.Б. Бутніка-Сіверського, І.В. Стародубова, Ю.Г. Охромєєва та ін. започаткуавати з 2018 року щорічні "Крайнєвські читання", присвячені проблемам теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності, які проводитмуться з нагоди чергової річниці створення Центру в останню декаду грудня кожного року.
 
Наводимо доповідь проф. Г.О. Андрощука і Н.М. Ковальової, присвячену життю і науковій спадщині проф. П.П. Крайнєва.

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги та партнери!
 
Прийміть сердечні вітання з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
 
Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир, достаток, спокій, злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам  міцного здоров’я, успіхів, щастя, достатку і благополуччя!
 
Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача !
 
З найкращими побажаннями, колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України!

Колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України нагороджено Почесною грамотою Харківського науково-дослідного інституту судової експертизи ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса

21 грудня 2017 року під час проведення Науково-практичної конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності», приуроченої черговій річниці з дня створення Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), колектив Центру був нагороджений Почесною грамотою Харківського науково-дослідного інституту судової експертизи ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса, за підписом директора цього Інституту, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України О.М. Клюєва.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.