Jump to Navigation

Новини

НДЦСЕз питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції, спільно з Юридичною компанією «Lex Consulting» проводять методичний семінар-практикум «Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах»

18 лютого 2020 року Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) організовує та проводить, спільно з Юридичною компанією «Lex Consulting» та за участі Ukrainian National Audit Company, ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», «Uteka.ua», ВГО «Спілка податкових консультантів України», ради незалежних бухгалтерів та аудиторів, методичний семінар-практикум (далі – Семінар) на тему: «Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах».

Журналу НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління» МОН України присвоєно категорію «Б»!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 р. № 1643 (Додаток 4) журналу «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління», заснованого у 2018 році трудовим колективом Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) спільно з Міжрегіональною академією управління персоналом (далі – МАУП) та за підтримки Всеукраїнської Асоціації докторів наук з державного управління присвоєно категорію «Б» з юридичних наук і державного управління.

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги та партнери!
Прийміть сердечні вітання з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде у ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє ваші родини злагодою, подарує багато нових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, вірних друзів та надійних партнерів, а Різдвяна Зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, надії і впевненості у майбутньому та здійсненні найзаповітніших бажань!
Зичимо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, добра, миру, достатку і благополуччя!
Бажаємо гарного настрою і любові, життєвої наснаги і духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача !
З найкращими побажаннями, колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України!

Директора НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проф. В.Л. Федоренка обрали заступником голови президії НКМР при Міністерстві юстиції України

20 грудня 2019 року на засіданні президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі - НКМР) було переобрано керівний склад. Заступником голови президії НКМР при Міністерстві юстиції України було обрано директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. В.Л. Федоренка.

Бюро судових експертиз Національної академії наук Республіки Вірменія вітає директора та трудовий колектив НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України з наступаючими новорічними святами

26 грудня 2019 року на адресу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності надійшло вітання від заступника директора з наукової роботи Бюро судових експертиз Національної академії наук Республіки Вірменія Восканяна Патвакана Степановича з наступними побажаннями:

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту відбулися Загальні збори трудового колективу.

19 грудня 2019 року відбулися чергові Загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), на яких були обговорені важливі питання роботи Центру. В першу чергу, було підведено підсумки діяльності центру в 2019 році.

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності успішно проведено чергове засідання Вченої ради

19 грудня 2019 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) було проведено чергове засідання Вченої ради Центру (далі – Вчена рада) під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка.

Науково-дослідний центр судових експертиз з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України в Міжнародній конференції-вебінарі з питань розвитку теорії та практики судової експертизи у пострадянських республіках

20 грудня 2019 р. керівництво та судові експерти Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) на чолі з директором Центру, проф. В.Л. Федоренком, прийняли участь у Міжнародній конференції-вебінарі з питань розвитку теорії та практики судової експертизи у пострадянських республіках, проведеної за інціативи закордонного партнера Центру – Бюро судових експертиз Національної академії наук Республіки Вірменія. Участь у конференції-вебінарі прийняли керівники і судові експерти з Білорусії, Вірменії, Молдови, України і ін. республік.

Підкомітетом № 5 «Експертиза об’єктів права інтелектуальної власності» ТК 192 «Судова експертиза» завершено формування справи національного документу (НД) ДСТУ ХХХХ:20ХХ «Судова експертиза об’єктів права інтелектуальної власності. Терміни та визначення»

Підкомітет № 5 «Експертиза об’єктів права інтелектуальної власності» ТК 192 «Судова експертиза» (далі – Підкомітет № 5) під керівництвом директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренка завершив розроблення другої редакції проекту національного НД та формування справи національного документу (НД) ДСТУ ХХХХ:20ХХ «Судова експертиза об’єктів права інтелектуальної власності. Терміни та визначення» (далі – НД).

«В Україні є кому захищати права інтелектуальної власності» - Cудово-юридична газета «Судова практика» опублікувала матеріал про III «Крайнєвські читання»

Поважний фаховий часопис Cудово-юридична газета «Судова практика» опублікувала матеріал про III-ю Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» («Крайнєвські читання»)» (далі – Конференція). Кореспондент газети «Судова практика» Сергій Глушко, який відвідав Конференцію та урочистості з нагоди 15-ої річниці з дня заснування Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), комплексно висвітлив відповідний науково-комунікативний захід та взяв інтерв’ю в директора Центру проф. В. Федоренка. Цей матеріал вийшов 16 грудня 2019 року під заголовком: «В Україні є кому захищати права інтелектуальної власності».

Директор та в.о. завідувача лабораторії економічних досліджень НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяли участь у роботі ЦЕКК при Міністерстві юстиції України

13 грудня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), судовий експерт вищої категорії, проф. В.Л. Федоренко та в.о. завідувача лабораторії економічних досліджень Центру, судовий експерт вищої категорії В.А. Дідуборщ прийняли участь у роботі Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України (ЦЕКК).

Завершився робочий візит представників Бюро судових експертиз Національної академії наук Республіки Вірменія до НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України

13 грудня 2019 року завершився робочий візит представників Бюро судових експертиз Національної академії наук Республіки Вірменія судових експертів Арутунян Анни Ашотівни і Мовсісян Шушанік Ашотівни до Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр). Поставлені завдання цього робочого візиту, включаючи стажування вірменських судових експертів А.А. Арутунян і Ш.А. Мовсісян у лабораторіях Центру.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.