Jump to Navigation

Новини

Оргкомітетом IV Науково-практичної конференції («Крайнєвських читань») продовжено прийом доповідей і виступів учасників цієї конференції до 07.12.2020

На звернення учасників IV щорічної Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» («Крайнєвські читання») Оргкомітет конференції подовжив, який діє на базі Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), терміни подання матеріалів доповідей і виступів учасників цієї конференції до 07.12.2020

Керівництво НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяло участь у робочій нараді щодо удосконалення механізмів взаємодії НДУСЕ із ЦЕКК при Міністерстві юстиції України

26 листопада 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Федоренко В.Л. та  заступник керівника Центру О.Г. Адлер взяли участь у робочій нараді Кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України (далі – ЦЕКК).

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь в проведенні акредитації освітньої програми «Інформаційне право»

23 листопада 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (далі – НАЗЯВО), взяв участь у режимі інтернет-стримінгу в акредитації Освітньої програми «Інформаційне право», підготованої Національною академією Служби безпеки України (далі – НАСБ України) в якості рецензента цієї програми та роботодавця.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі II Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу»

19 листопада 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Федоренко В.Л., заступник керівника Центру О.Г. Адлер, учений секретар Центру Л.П. Тимощик, завідувач сектору авторського права та суміжних прав Центру О.В. Голікова взяли участь у роботі II Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу», організованої Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз (далі - Київський НДІСЕ) та проведеної у режимі інтернет-стримінгу через програмний продукт Zoom.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у публічному громадському обговоренні законопроєкту «Про судово-експертну діяльність», підготовленого Мін’юстом

11 листопада 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції Україна (далі – Центр) Федоренко В.Л., заступник керівника Центру О.Г. Адлер, учений секретар Центру Л.П. Тимощик, керівники і представники лабораторій Центру (Н.М. Ковальова, В.А. Дідоборщ, О.В. Голікова) взяли участь у публічному громадському обговоренні підготовлених проєктів Закону України «Про судово-експертну діяльність» та «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення деяких положень, пов’язаних з порядком призначення та проведення експертизи)», яке було проведено у режимі інтернет-стримінгу Zoom.

На базі НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проведено позачергове засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності НКМР при Мін’юсті

10 листопада 2020 року на базі Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр), з використанням глобальної мережі Інтернет, було проведено позачергове засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності Науково-консультативної та методичної ради при Міністерстві юстиції України (далі – Секція) під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка, повноважена - за участі 14 із 16 членів Секції.

Завідувач лабораторії НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі ЦЕКК при Міністерстві юстиції України

05 листопада 2020 року завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Собін О.К. взяв участь у роботі Центральної експертно-кваліфікаційній комісії при Міністерстві юстиції України.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи НКМР Мін’юсту

05 листопада 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко, заступник директора Центру Адлер О.Г., учений секретар Центру Тимощик Л.П. взяли участь у роботі секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи науково-консультативної та методичної ради Міністерства юстиції України (далі - секція НКМР), в якості постійних членів цієї секції. Засідання відбулося на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз у режимі телеконференції.

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь в проведенні атестації наукових установ

02 листопада 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) проф. В.Л. Федоренко прийняв участь, в якості експерта Експертної групи ЕГ-03 (суспільні науки) при Міністерстві освіти і науки України, в проведенні атестації наукових установ України. Федоренко В.Л. провів аналіз діяльності однієї з державних науково-дослідних установ у сфері інтелектуальної власті (науково-дослідна та методична діяльність, кадрове, фінансове, матеріально-технічне і інше забезпечення діяльності) та надав обґрунтовану оцінку цій діяльності.

Вийшов черговий випуск видання НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності та партнерів «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління»

У жовтні 2020 року вийшов у світ черговий (№ 5(11), 2020) випуск наукового електронного видання «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління», заснованого у 2018 році трудовим колективом Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), спільно з науковими партнерами - МАУП і Всеукраїнською асоціацією докторів наук з державного управління.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь в обговоренні законопроекту «Про судово-експертну діяльність», підготовленого Міністерством юстиції України

30 жовтня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) В.Л. Федоренко та заступник керівника Центру О.Г. Адлер взяли участь у робочій нараді, організованій Міністерством юстиції України з обговорення законопроекту «Про судово-експертну діяльність» (далі – Законопроект), підготовленого Департаментом експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі Науково-практичної конференції за міжнародною участю на тему: «УКРАЇНА 2030: ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

28 жовтня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення керівництва Національної академії державного управління при Президентові України (далі – НАДУ), прийняв участь у роботі Секції № 6 «Інформаційно-аналітичне забезпечення публічного управління для сталого розвитку: наукометричні виміри у системах Scopus та Web of Science» Науково-практичної конференції за міжнародною участю «УКРАЇНА 2030: ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ» (далі – Секція).Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.