Jump to Navigation

Новини

Завідувач лабораторії НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності О.К. Собін взяв участь у роботі Секції комп’ютерно-технічної та телекомунікаційної експертиз НКМР

18 квітня 2019 року завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Олексій Костянтинович Собін взяв участь у роботі весняної Секції НКМР з питань судової комп’ютерно-технічної та телекомунікаційної експертиз (далі – Секція).

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності В. Федоренко провів зустріч з керуючим партнером, шефом практики з інтелектуальної власності юридичної компанії DZP А. Аулейтнер

16 квітня директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. Владислав Федоренко, під час перебування та участі в XI Міжнародній науковій конференції «Охорона прав людини в добу кризи ліберальної демократії», на запрошення партнера і шефа практики з інтелектуальної власності відомої польської юридичної компанії «Domanski Zakrzewski Palinka Sp.k» («Доманський, Закревський, Палінка Сп.к») (DZP) Александри Аулейтнер, здійснив робочий візит до головного офісу цієї компанії та провів ділову зустріч щодо перспектив розширення українсько-польської співпраці в сфері судової експертизи з питань інтелектуальної власності.

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проф. В.Л. Федоренко взяв участь у роботі Міжнародної правозахисної конференції, проведеної в Сеймі Республіки Польща в Варшаві

15-16 квітня директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко взяв участь в якості члена Оргкомітету заходу та доповідача в щорічній, XI Міжнародній науковій конференції «Охорона прав людини в добу кризи ліберальної демократії», яка відбувається в приміщенні Сейму Республіки Польща в м. Варшава.

Керівництво НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяло участь у роботі ЦЕКК при Міністерстві юстиції України

11 квітня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), судовий експерт вищої категорії, проф. В.Л. Федоренко та в.о. завідувача лабораторії промислової власності Центру, судовий експерт вищої категорії Н.М. Ковальова прийняли участь у роботі Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України (ЦЕКК).

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту прийняли участь у роботі Міжнародної конференції на тему: «Академічна доброчесність: практичний вимір»

11-12 квітня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Федоренко В.Л. та завідуючий сектору авторського права та суміжних прав лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру Голікова О.В. взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Академічна доброчесність: практичний вимір», яка проходила у приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Київ).

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності, спільно з Мін’юстом, КНДІСЕ та Українською асоціацією власників торговельних марок успішно провели семінар щодо процесуального статусу судового експерта в цивільних і господарських справах

11 квітня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко, спільно з представниками Міністерства юстиції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ), Асоціації власників торговельних марок, успішно провели науково-практичний семінар: «Особливості процесуального статусу судового експерта з питань інтелектуальної власності в цивільних і господарських справах».

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проведено засідання Експертно-кваліфікаційної комісії

10 квітня 2019 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) відбулось засідання Експертно-кваліфікаційної комісії (далі – ЕКК) Центру під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка.
На черговому засіданні ЕКК Центру були розглянуті наступні питання:
• підтвердження кваліфікації судового експерта;
• присвоєння кваліфікації судового експерта;
• щодо анулювання свідоцтва судового експерта (у зв’язку зі звільненням судового експерта).

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності спільно з КНДІСЕ і Українською асоціацією власників торгівельних марок проводить науково-практичний семінар щодо процесуального статусу судових експертів

11 квітня 2019 року Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності, Київський науково-дослідний інститут судових експертиз і Українська асоціація власників торгівельних марок організовує та проводить 11 квітня 2019 року науково-практичний семінар на тему: «Особливості процесуального статусу судового експерта з питань інтелектуальної власності в цивільних і господарських справах».

Національний орган стандартизації включив тему «Судова експертиза об'єктів права інтелектуальної власності. Терміни та визначення» до Програми робіт з національної стандартизації на 2019 рік

Національний орган стандартизації Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») розглянуло пропозиції Технічного комітету 192 «Судова експертиза» до Програми робіт з національної стандартизації на 2019 рік, що надійшли листом від 14.02.2019 № 04/04-02/127, та прийняло позитивне рішення щодо включення їх до Частини 1 «Нові теми» проекту Програми робіт з національної стандартизації на 2019 рік.

Керівництво НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяло участь у роботі ЦЕКК при Міністерстві юстиції України

01 березня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), судовий експерт вищої категорії, проф. В.Л. Федоренко та в.о. завідувача лабораторії промислової власності Центру, судовий експерт вищої категорії Н.М. Ковальова прийняли участь у роботі Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України (ЦЕКК).

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності привітав випускників Національної академії державного управління при Президентові України

28 лютого 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення президента Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Національна академія) проф. В.С. Куйбіди, взяв участь в урочистостях з нагоди чергового випуску магістрів.

Працівники НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності отримали дипломи професіоналів інтелектуальної власності

27 лютого 2019 року судові експерти лабораторії авторського права та інформаційних технологій Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) О.С. Самелюк і К.А. Мотузка, за результатами завершення навчання та складення державних екзаменів у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична акадамія», отримали дипломи та здобули вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за професійною кваліфікацією «Професіонал інтелектуальної власності».Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.