Jump to Navigation
ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Посилення потенціалу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту у сфері комп'ютерної техніки та програмних продуктів, телекомунікаційних систем і комп'ютерних програм

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, завдяки дієвій підтримці Мін’юсту щодо забезпечення НДУСЕ сучасним криміналістичним обладнанням, ввів в експлуатацію наприкінці 2017 року два автоматизованих робочих місця експерта (АРМ), які активно використовуються в діяльності лабораторії авторського права та суміжних прав Центру.
 
АРМ №1 (мобільне автоматизоване робоче місце АРМ із жорстким захисним кейсом) сформоване на основі спеціалізованого програмного забезпечення для комп’ютерно-технічних експертиз та комплекту прикладного програмного забезпечення для дослідження інформації. Зазначений інтегрований комплекс дозволяє оперативно вирішувати практично весь спектр завдань комп'ютерної експертизи і розслідування ІТ інцидентів, від знімання і фіксування даних - до складання звітів.

АРМ №2 (портативна лабораторія для комп’ютерно-технічних дослідженьіз жорстким захисним кейсом) сформоване на основі спеціалізованого програмного забезпечення.
Призначенням АРМ є надання можливостей та засобів для проведення повного та об’єктивного експертного дослідження в  межах експертних спеціальностей:
 

  • 10.9 «Дослідження комп'ютерної техніки та програмних продуктів››;

  • 10.17 «Дослідження телекомунікаційних систем (обладнання) та засобів››;

  • 13.1.2 «Дослідження, пов'язані з комп’ютерними програмами і компіляціями даних (базами даних)››.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийме участь у Конференції «Корпоративна безпека бізнесу: цілісна система безпеки компанії, успішне протистояння загрозам для бізнесу»

22 березня 2018 року Юридична компанія Dictum та Бізнес Школа «Крок» проведуть бізнес-конференцію «Корпоративна безпека бізнесу».
 
Аудиторію заходу складуть власники і керівники компаній, заступники директорів з профільних питань (фінанси, правові питання, управління людськими ресурсами, інформаційні технології тощо), а також керівники і фахівці служб безпеки.
 
Спікером на зазначеній конференції виступить заступник директора з науково-експертної роботи Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації; судовий експерт Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Тетяна Чабанець.
 

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності буде представлений у UBA Students’ League Moot Competition on Intellectual Property 2.0 - масштабному корті з права інтелектуальної власності

Із 22 по 24 березня 2018 року у Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться UBA Students' League Moot Competition on Intellectual Property 2.0.

Захід проводить Ліга студентів Асоціації правників України спільно з Патентно-юридичною компанією IPStyle.
 
Приємно відзначити, що у цьогорічному мут-корті в якості судді, що буде оцінювати усні раунди, бере участь заступник директора з науково-експертної роботи Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, судовий експерт Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Тетяна Чабанець.

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України вступив до Міжнародної асоціації товарних знаків INTA

З 19 березня 2018 року Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України став повноправним членом Міжнародної асоціації товарних знаків INTA.
 
Вступ до Асоціації є важливим кроком для Центру, адже судові експерти і наукові працівники Центру отримують змогу проводити спільні з INTA науково-комунікативні заходи, обмінюватися досвідом зі своїми іноземними колегами та вдосконалювати свої знання, навички і вміння  у сфері дослідження засобів індивідуалізації. Також, працівники Центру отримають доступ до онлайн ресурсу Асоціації, в тому числі – до публікацій та навчальних онлайн курсів тощо.

Щиро вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Дорогі жінки!

Науково-дослідний центр судово еспертизи з питань інтелектуально власності щиро вітає Вас із Міжнародним жіночим днем - 8 березня!

І з цієї нагоди бажаємо Вам бути завжди здоровими, красивими і в особистому житті щасливими. Нехай кожен Ваш день буде сповнений сонця, дарує радість, творчу наснагу, приємні несподіванки, любов, добро і благополуччя!

З повагою, колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.

Сторінки

Підписатися на Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності RSS


Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
by Dr. Radut