Jump to Navigation

12 Квітень 2019

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту прийняли участь у роботі Міжнародної конференції на тему: «Академічна доброчесність: практичний вимір»

11-12 квітня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Федоренко В.Л. та завідуючий сектору авторського права та суміжних прав лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру Голікова О.В. взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Академічна доброчесність: практичний вимір», яка проходила у приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Київ).

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності, спільно з Мін’юстом, КНДІСЕ та Українською асоціацією власників торговельних марок успішно провели семінар щодо процесуального статусу судового експерта в цивільних і господарських справах

11 квітня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко, спільно з представниками Міністерства юстиції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ), Асоціації власників торговельних марок, успішно провели науково-практичний семінар: «Особливості процесуального статусу судового експерта з питань інтелектуальної власності в цивільних і господарських справах».

Підписатися на RSS - 12 Квітень 2019


Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.