Jump to Navigation

18 Лютий 2019

Керівництво НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності пройшло стажування на базі Інституту судових експертиз в Кракові

З 13 по 16 лютого 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) В. Федоренко та завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру О. Собін, на запрошення директора Інституту судових експертиз ім. проф., д-ра Яна Сехна в Кракові Міністерства справедливості Республіки Польща (далі – Інститут), DrHb Л. Вєчорека, пройшли короткострокове стажування в Інституті щодо організації та проведення судових експертиз у Польщі.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності виступив базовою установою для проведення стажування керівництва Інституту судових експертиз в Кракові

15 лютого 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) В. Федоренко за урочистих умов вручив директорові Інституту судових експертиз ім. проф., д-ра Яна Сехна в Кракові Міністерства справедливості Республіки Польща (далі – Інститут), DrHb Л. Вєчореку довідку, в якій засвідчені результати його стажування й підвищення кваліфікації в сфері науково-методичної та судово-експертної діяльності в Україні в 2018-2019 роках.

Керівництво НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності відвідало з робочим візитом Інститут судових експертиз в Кракові

З 13 по 16 лютого 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) В. Федоренко та завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру О. Собін, на запрошення директора Інституту судових експертиз ім. проф., д-ра Яна Сехна в Кракові Міністерства справедливості Республіки Польща (далі – Інститут), DrHb Л. Вєчорека, відвідали з робочим візитом, у рамках реалізації Меморандуму про співпрацю від 03 липня 2018 року, цю провідну судово-експертну установу Республіки Польща.

Підписатися на RSS - 18 Лютий 2019


Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.