Jump to Navigation

Новини центру

Вийшла в світ монографія директора НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності В.Л. Федоренка «Конституційні права і свободи людини та їх гарантування й захист в Україні»

Вийшла друком монографія директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України В.Л. Федоренко «Конституційні права і свободи людини та їх гарантування й захист в Україні», в якій, з поміж інших питань утвердження та захисту економічних прав людини, висвітлено й проблеми гарантування та захисту прав і свобод людини та громадянина у сфері інтелектуальної власності. 

Вийшов журнал НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління» (2020, №1(7))

Вийшов перший у поточному році номер електронного наукового видання «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління» (2020, № 1(7)), заснований трудовим колективом Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), який видається у співпраці з Міжрегіональною академією управління персоналом (МАУП) та у науковому партнерстві з Всеукраїнською Асоціацією докторів наук з державного управління.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у семінарі-вебінарі «Господарські суди 2020. Оновлення (ускладнення) ГПК України. Електронні суди»

25 березня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко та керівник лабораторії права промислової власності Центру, судовий експерт вищої категорії Н. Ковальова взяли участь, на запрошення керівництва «Академії ЛІГА: ЗАКОН», в онлайн режимі з використанням Skype, у семінарі-вебінарі на тему: «Господарські суди 2020. Оновлення (ускладнення) ГПК України. Електронні суди».

Вітаємо з Міжнародним святом 8 березня – днем весни, любові й жіночності!

Дорогі жінки!
Щиро вітаємо із Міжнародним жіночим днем! Нехай весна цвіте не тільки на вулиці, але і в душі, а краса радує всіх оточуючих. Щастя Вам, благополуччя, гармонії, незабутніх емоцій, довгоочікуваних зізнань і пропозицій, фінансової стабільності, а також усмішок і хорошого настрою. Бажаємо, щоб всі ваші дні були сонячними, яскравими та незабутніми, щоб у вашому домі завжди було затишно і тепло. Зичимо Вам міцного здоров’я, добра, миру і достатку!

Учений секретар НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності, к.е.н. Л.П. Тимощик взяла участь у роботі Круглого столу

06 березня 2020 року Учений секретар Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), к.е.н. Л.П. Тимощик взяла участь у Круглому столі присвяченому обговоренню проблемних питань, які виникають під час призначення детективами НАБУ судових експертиз у кримінальному провадженні. Захід відбувся в приміщенні «Конференц-залу» Міністерства юстиції України.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини центру


Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.