Jump to Navigation

Новини центру

Науково-практичний семінар «Проблеми встановлення та документального підтвердження збитків у судово-економічній експертизі»

Вчений секретар Тимощик Лілія Павлівна та завідувач лабораторії економічних досліджень Рак Віра Михайлівна взяли участь в роботі науково-практичного семінару «Проблеми встановлення та документального підтвердження збитків у судово-економічній експертизі», що відбувся у приміщенні Київського науково-дослідного інституту судових експертиз 17 травня 2018 року.

Директор НДЦСЕ з інтелектуальної власності взяв участь у роботі Весняної школи докторів філософії НАДУ

16 травня 2018 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко взяв участь у роботі Весняної школи докторів філософії «Сучасні тренди і виклики підготовки докторів філософії за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» на запрошення керівництва Національної академії державного управління при Президентові України.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Мін’юсту взяв участь у Міжнародній конференції щодо нових технологій по вилученню, відновленню та аналізу цифрової інформації, організованій КНДІСЕ.

11 травня 2018 року співробітники Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Собін О.К. та Голікова О.В. взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Нові технології по вилученню, відновленню та аналізу цифрової інформації для потреб оперативної, розшукової діяльності та експертизи», проведеній у Київському науково-дослідному інституті судової експертизи.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийняв участь в круглому столі «Удосконалення правового регулювання оцінки майна і майнових прав. Оцінка землі. Професійна експертиза і оціночна діяльність», організованому ХНДІСЕ

27 квітня 2018 року в Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз ім. Засл. проф М.С. Бокаріуса відбувся круглий стіл на тему: «Удосконалення правового регулювання оцінки майна і майнових прав. Оцінка землі. Професійна експертиза і оціночна діяльність».

Круглий стіл проведено за участю представників Міністерства юстиції України, народних депутатів України, керівників та співробітників науково-дослідних установ судових експертиз (НДУСЕ) Міністерства юстиції України, провідних учених кафедри криміналістики Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, представників Національної асоціації адвокатів України, Головного територіального управління юстиції у Харківській області та професійних оцінювачів.

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), як суб’єкт оціночної діяльності за всіма спеціальностями (Сертифікат Фонду державного майна України № 686/16 від 05 вересня 2016 року), на запрошення Оргкомітету конференції, в режимі відео-конференції також прийняв участь у круглому столі.

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Міністерстві юстиції виступив із доповіддю на Міжнародній правозахисній конференції в Варшаві

22-24 квітня 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерстві юстиції України (далі – Центр) доктор юридичних наук, професор В.Л. Федоренко взяв участь у якості члена Наукового комітету та доповідача в роботі X Міжнародної наукової конференції «Глобальні та регіональні системи охорони прав людини через 70 років після проголошення Загальної декларації прав людини: Досягнення – бар’єри – нови виклики і рішення», яка проходила в будівлі Сейму Республіки Польща (м. Варшава).
 
Директором Центру проф. В.Л. Федоренком була виголошена польською мовою доповідь на тему: «Судово-експертна діяльність у сфері охорони авторського права щодо літературних творів наукового характеру в Україні». Це дозволило апробувати основні положення «Методики проведення експертних досліджень літературних творів наукового характеру (VII.1.1-2017/2)», розробленої Центром у 2016-2017 роках, а також обмінятися думками із зарубіжними правознавцями із Польщі, Чехії, Словаччини і ін. країн щодо методів і форм захисту авторського права на твори, передбаченого ст. 27 Загальної декларації з прав людини 1948 року.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини центру


Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting