Jump to Navigation

Новини центру

Шановні друзі та колеги, щиро вітаємо з професійним святом, Днем судового експерта!

Кожна професія має свої важкі й відповідальні робочі будні та веселі свята, коли ми переосмислюємо здобутки, іще раз шукаємо розв’язання традиційних і нових проблем, мріємо про своє майбутнє в обраній професії. Як відомо, одинадцятий рік поспіль, 4 липня в Україні відзначається важливе професійне свято всіх, хто присвятив себе судово-експертній діяльності – День судового експерта. То ж, користуючись нагодою, вітаємо всіх друзів, колег і партнерів з професійним святом, зичимо нових успіхів і перемог в роботі, а також відчуття гордості за обрану фахову стезю!

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проведені загальні збори трудового колективу з нагоди Дня судового експерта

03 червня 2020 року, напередодні Дня судового експерта, у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проведено загальні збори трудового колективу Центру (далі – Загальні збори) під головуванням директора Центру В.Л. Федоренка.

Вийшов спеціальний випуск видання НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності та партнерів «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління», присвячений Дню судового експерта

28 червня 2020 року вийшов у світ спеціальний (№ 3 (9), 2020) випуск наукового електронного видання «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління», заснованого у 2018 році трудовим колективом Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), спільно з науковими партнерами - МАУП і Всеукраїнською асоціацією докторів наук з державного управління. Цей випуск журналу був присвячений державному святу – Дню Конституції України, а також професійному святу Дню судового експерта.
З нагоди Дня судового експерта на сторінках видання вміщено привітальне слово директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України Н.М. Ткаченко.

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у зустрічі керівництва Міністерства юстиції України і судових експертів щодо розвитку судово-експертної діяльності та удосконалення Закону України «Про судову експертизу»

30 червня 2020 року, напередодні Дня судового експерта, на базі Міністерства юстиції України відбулася робоча зустріч з обговорення проблем та перспектив розвитку судової експертизи в Україні, зокрема змін до Закону України «Про судову експертизу», в якій, на запрошення керівництва Мін'юсту, взяв участь,  директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Федоренко В.Л.
Захід був проведений за участі А.В. Гайченка, заступника Міністра з питань виконавчої служби, Банчука О.А., заступника Міністра юстиції України, Н.М. Ткаченко, директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України, О.М. Олійника, директор Директорату правосуддя та кримінальної юстиції  Міністерства юстиції України, директорів НДУСЕ Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я, Служби безпеки України і ін. У заході взяли участь провідні судові експерти, які не є працівниками НДУСЕ, представники судово-експертної громадськості, ЗМІ.

Зміцнено корпус судових експертів НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності

25 червня 2020 року успішно пройшов атестацію в Центральній експертно-кваліфікаційній комісії при Міністерстві юстиції України судовий експерт лабораторії права промислової власності Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерстві юстиції України (далі – Центр) Томачинський Сергій Миколайович Він був успішно атестований за спеціальністю 13.3 – «Дослідження, пов'язані із винаходами і корисними моделями».

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини центру


Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.