Jump to Navigation

Загальні новини

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності вітає директора Центру проф. Владислава Леонідовича Федоренка з Днем народження!

15 жовтня 2018 року відсвяткував свій день народження директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Владислав Леонідовича Федоренко.
 
Шановний Владиславе Леонідовичу!
 
Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
 
Нехай Ваша професійна діяльність неодмінно, буде успішною і результативною, а наукові здобутки вагомими для суспільства та держави.
 
Зичимо також щоб Ваше життя було щасливим і яскравим, наповненим новими сенсами, проектами, блискучими перемогами і звершеннями! Нехай здоров’я буде міцним, а удача незмінною.
 
З повагою,
колектив НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності
Міністерства юстиції України.

Щиро вітаємо із найбільшим національним святом Українського народу — Днем незалежності України!

Шановні  друзі та колеги! Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом — Днем незалежності України!

27 років тому Верховна Рада України прийняла історичний документ виняткового значення для долі Українського народу та Української держави, для всіх громадян України – Акт проголошення Незалежності! Цей Акт був підтриманий на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року 90,3% голосів громадян. Так на карті світу з’явилася й легітимувалась самостійна та незалежна держава – Україна!

Роки Незалежності стали справжніми випробовуваннями для всього народу України, для всіх українців світу — випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, а також на патріотизм як щоденне служіння Вітчизні. Після Революції Гідності героїчна боротьба за незалежність  продовжилась у АР Крим і на Сході України. Тисячі українських воїнів, продовжуючи славетні традиції  національно-визвольних змагань XX ст., зі зброю в руках, відстоюють  державний суверенітет і територіальну цілісність України.  Мільйони українців утверджують незалежність і розвиток України самовідданою працею, демонструють  високий патріотизм і професіоналізм, зразкове виконання своїх обов’язків.

То ж, бажаємо усім сили, затишку, порозуміння і любові, стабільності і впевненості в завтрашньому дні, успіхів в усіх справах в ім’я соборної, незалежної, процвітаючої України!
 
З повагою, колектив Науково-дослідного
центру судової експертизи
з питань інтелектуальної власності

Вчена рада НДЦСЕ з інтелектуальної власності затвердила рішення конкурсної комісії про емблему та девіз Центру

14 серпня 2018 року відбулося чергове засідання Вченої ради Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України .
 
Одним із ключових питань, розглянутих Вченою радою Центру, стало затвердження протоколу рішення конкурсної комісії Центру, яка визначила кращий проект емблеми і девізу Центру.

Успішно проведене чергове засідання ЕКК Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності

14 серпня 2018 року успішно проведене чергове засідання Експертно-кваліфікаційної комісії Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр).

Ключовим питанням роботи ЕКК Центру стала атестація судових експертів Центру та інших НДУСЕ. Зокрема, були атестовані Медведєва Л.В. (екс. спец. 13.6), Зубач О.І. (екс. спец. 13.1.1), Полосьмак О.М. (екс. спец. 13.6), а також Остапенко Д.О. (екс. спец. 13.6). Таким чином судово-експертний потенціал Центру зріс. Загальна кількість атестованих судових експертів Центру складає 24 судових експерти.

Участь НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності в презентації нового Посібника для суддів з інтелектуальної власності

26 липня 2018 року в готелі «Радісон Блу» (вул. Ярослава Вал, 22) відбулася презентації «Посібника для суддів з інтелектуальної власності» за сприяння Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP) у координації з Федеральним судовим центром, Вищою радою правосуддя та Верховним судом. У презентації цього актуального видання з питань теорії та практики інтелектуальної власності в Україні, на запрошення організаторів заходу, взяв участь директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. Владислав Федоренко.

Сторінки

Підписатися на RSS - Загальні новини


Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.