Jump to Navigation

Загальні новини

НДЦ СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ З ПИТАНЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ СПІЛЬНО З ВІТЧИЗНЯНИМИ І МІЖНАРОДНИМИ ПАРТНЕРАМИ УСПІШНО ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ: «ФОРМУВАННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ ТА МЕХАНІЗМІВ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ПЛАГІАТУ В НАУКОВИХ ТВОРАХ В УКРАЇНІ"

30 вересня 2016 р. Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту, спільно з Міністерством юстиції України, Міністерством освіти і науки України, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України, ДП «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України, Національною академією державного управління при Президентові України, за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Американських Рад із міжнародної освіти, у приміщенні Міністерстві юстиції України (м. Київ, пров. Рильського, 8a - Зал засідань Колегії Мін’юсту «Грецька зала»), було успішно проведено круглий стіл на тему: «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату в наукових творах в Україні».

У готелі «Прем'єр Палац» успішно пройшов ІІІ форум по інтелектуальній власності України (IPF-2016)

Захід організований газетою «Юридична практика». IPF 2016 - одна із самих знакових подій ринку інтелектуальної власності. Захід відбувся за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України.

У МОН проведено нараду щодо розпоряджання правами ІВ в контексті виконання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт

17 березня 2016 року представники Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) узяли участь у нараді, яку проводило Міністерство освіти і науки України (МОН). Зустріч стосувалася питань виконання пункту 7 заходів, визначених у резолюції Віце-прем’єр-міністра України Кириленка В.А. від 06.10.2015 № 35364/8/1-15.

Cемінар, приурочений до Всесвітнього дня інтелектуальної власності

24 квітня 2015 р. у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" відбувся семінар, приурочений до Всесвітнього дня інтелектуальної власності. Його провели з ініціативи кафедри конструювання верстатів і машин ММІ (завідувач проф. В.Б.Струтинський) та за підтримки департаменту науки та інноватики КПІ з метою підвищення правосвідомості у сфері інтелектуальної власності. У роботі семінару взяли участь провідні вітчизняні фахівці в галузі інтелектуальної власності, члени експертно-консультативної комісії з питань інтелектуальної власності, студенти і викладачі спеціальності "Інтелектуальна власність" ММІ, ФСП,  співробітники департаменту науки та інноватики НТУУ "КПІ".

Про колективне управління майновими правами суб’єктів авторського права і суміжних прав

10 грудня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбувся круглий стіл на тему: «Стан та перспективи колективного управління в Україні». 

Сторінки

Підписатися на RSS - Загальні новини


Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.
Dr. Radut Consulting