Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності В. Федоренко виступив із доповіддю на Міжнародній онлайн-конференції «Пряма демократія у правовій державі»

05 листопада 2021 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко взяв участь із доповіддю у Міжнародній онлайн-конференції на тему: «Пряма демократія у правовій державі», за участі німецьких, українських, казахських і інших учених, проведеній за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD), у рамках Програми «Діалог Схід-Захід 21».

Директор Центру проф. В. Федоренко виступив в одній панелі з проф. Г. Кюппером, виконавчим директором Інституту східноєвропейського права (м. Мюнхен, Німеччина) (модератор) і проф. Ґ. Манссеном, завідувачем кафедри публічного права Університету м. Регенсбурга (Німеччина) (доповідач) із основною доповіддю «Референдум в системі конституційної демократії: за і проти». У своїй доповіді В. Федоренко високо оцінив прийняття Верховною Радою України IX скликання нового Закону «Про всеукраїнський референдум», як важливий крок для відродження референдної демократії в Україні.