Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності В.Л. Федоренко взяв участь у нараді керівників НДУСЕ при керівництві Мін’юсту

15 січня 2021 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту (далі – Центр) В.Л. Федоренко взяв участь у нараді керівників науково-дослідних установ судової експертизи (НДУСЕ), які знаходяться в сфері управління Міністерства юстиції України під головуванням Заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби А.В. Гайченка, за участі директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Мін’юсту Н.М. Ткаченко.   
Під час наради було підведено підсумки діяльності НДУСЕ в 2021 році, розглянуті проблемні питання їх діяльності, визначені шляхи і напрямки удосконалення судово-експертної діяльності в 2021 році, зокрема, в частині переходу на ліцензійні системи електронного документообігу та діловодства, з можливістю їх подальшої інтеграції до подібних систем, які використовуються Міністерством юстиції України. Також розглянуто основні методи, форми і механізми посилення ефективності діяльності НДУСЕ в 2021 році.
Нарада була проведена в дистанційному режимі, із задіянням глобальної мережі Інтернет і відповідного програмного продукту Майкрософт.