Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у Міжнародному круглому столі до Дня державної служби

22 червня 2022 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань державної служби Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. Владислав Федоренко взяв участь, на запрошення Національного агентства України з питань державної служби (НАДС), у Міжнародному круглому столі до Дня державної служби з теми «Інтернаціоналізація навчання з питань публічного управління та адміністрування з транснаціональною перспективою», організованому НАДС, Школою соціальних наук Університету Седерторна (Швеція), Українською школою урядування (УШУ) та Центром оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби.

Мета круглого столу стало обговорення проблемних питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в умовах воєнного стану та повоєнній відбудові України, зокрема інтернаціоналізації навчання з питань публічного управління та адміністрування з транснаціональною перспективою.

У вітальному слові та виступі директор Центру В. Федоренко відзначав важливий вклад корпусу державних службовців у обороні України від військової агресії РФ, а також ефективність НАДС в управління державною службою, що виявилось в її усталеності та, водночас, гнучкості, готовності спочатку до карантину, а надалі, з 24 лютого 2022 р. і до воєнного стану. Одночасно з цим, НАДМ і УШУ залишаються визнаними лідерами у сфері підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації публічних службовців. Значна кількість відповідних вдалих кейсів, насамперед, розроблених спільно з міжнародними партнерами України, вбачаються корисними і для удосконалення управлінських процесів у науково-дослідних установах судової експертизи (НДУСЕ) Мін’юсту, зокрема в Центрі. Зазначене спонукає до більш тісної співпраці й під час воєнного стану та на майбутнє, після Перемоги України.

Програма Круглого столу