Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у першій в 2022 р. нараді керівників НДУСЕ при Мін’юсті

18 січня 2022 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко взяв участь у черговій робочій нараді керівників науково-дослідних установ судових експертиз (НДУСЕ) під головуванням Заступника Міністра юстиції України А. Гайченка, за участі директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Мін’юсту Н. Ткаченко.

На нараді були обговорені актуальні питання діяльності НДУСЕ. Зокрема, керівникам НДУСЕ було роз’яснено порядок фінансування НДУСЕ в 2022 році, у зв’язку з істотним збільшенням надходжень до загальних фондів із Державного бюджету для фінансування видатків на заробітну плату. Наголошено про необхідність роз’яснити працівникам ввірених НДУСЕ об’єктивну інформацію про те, що відповідне фінансування розпочнеться з січня 2022 р., але від початку року буде збільшуватися поквартально та помісячно.

Також було обговорене питання про закупівлю та використання НДУСЕ в 2021 р. автоматизованих робочих місць зі спеціальним програмним забезпеченням (АРМ СПЗ), запуск яких в експлуатацію зробить роботу НДУСЕ більш ефективною та оперативною, розвантажить черги на експертизи і експертні дослідження.