Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі Круглого столу «Конституція України: правове регулювання у державі в умовах воєнного стану (до 26-ї річниці Конституції України)»

23 червня 2022 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко взяв участь, на запрошення директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України акад. НАПрН України О. Скрипнюка, у роботі Круглого столу на тему: «Конституція України: правове регулювання у державі в умовах воєнного стану (до 26-ї річниці Конституції України)», за участі Віце-президента НАН України акад. С. Пирожкова.

У своєму вітальному слові директор Центру В. Федоренко привітав учасників Круглого столу з черговою річницею Конституції України, яка і під час збройної агресії РФ залишається уособленням цінностей національного державотворення та правотворення та надійним і ефективним регулятором захисту основоположних прав і свобод людини, діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування. Нині, відзначив проф. В. Федоренко, Основний Закон вкотре демонструє не лише свою усталеність, фундаментальність, а й важливість закладених у ній цілепокладень. Зокрема, уже нині, завдяки самовідданій роботі політичного керівництва держави та широкого кола фахівців і експертів, а також через сприяння міжнародних партнерів нашої держави, Україна реалізувала положення про євроінтеграцію, отримавши статус держави-кандидата на вступ до ЕС.