Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі круглого столу, організованого Верховною Радою України

18 лютого 2022 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції (далі – Центр) професора В. Федоренка, на запрошення оргкомітету, взяв участь у роботі Круглого столу на тему «Законодавче забезпечення організації та проведення місцевого референдуму в Україні», організованого та проведеного Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, за підтримки Венеційської комісії, Офісу ОБСЄ в Україні, USAID, Центру політико-правових реформ і ін.

Під час Круглого столу Головою Офісу Ради Європи в Україні, Представником Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи С. Ньорловим було представлено основні положення Термінового Спільного Висновку Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія) № 1066/2021 та Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ELE-UKR/438/2022 щодо Проєкту закону про місцевий референдум (CDL-PI(2022)001.

Директор Центру В. Федоренко прийняв участь у роботі заключної експертної панелі та надав позитивну експертну оцінку Законопроєкту про місцевий референдум (реєстр. № 5512 від 19.05.2021), поданого до Парламенту нинішнім Головою Верховної Ради України Р. Стефанчуком і іще 111 народними депутатами України.