Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні питання криміналістики, судової експертизи та кримінального процесу»

03 грудня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко, на Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз (далі – ОНДІСЕ), взяв участь, у режимі інтернет-стримінгу, в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні питання криміналістики, судової експертизи та кримінального процесу».
У вітальному слові директор Центру В.Л. Федоренко привітав організаторів і учасників цього представницького наукового заходу з початком роботи, а також відзначив, що реалії сьогодення ставлять перед судовою експертизою складні завдання та виклики, які зумовлюють конструктивне переосмислення доктринальних і законодавчих основ судово-експертної діяльності в Україні. У цій відповідальній справі, наголосив проф. В.Л. Федоренко, важливим для України є й досвід зарубіжних держав, насамперед тих, які реформували свою судово-експертну діяльність.