Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у щотижневій робочій нараді керівників НДУСЕ при керівництві Міністерства юстиції України

05 квітня 2022 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Владислав Федоренко взяв участь у черговій робочій нараді директорів НДУСЕ під головуванням Заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрія Гайченка та директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Мін’юсту Наталії Ткаченко.

Учасники наради обговорили питання, пов’язані із організацією та діяльністю НДУСЕ в умовах воєнного стану в Україні. Зокрема, були обговорені питання, пов’язані з залученням судових експертів та спеціалістів НДУСЕ до розслідувань військових злочинів в Україні. Також було прийнято спільне рішення про вжиття директорами НДУСЕ і головами секцій всіх необхідних зусиль і заходів для проведення весняних засідань усіх 24 секцій судової експертизи НКМР.