Керівник НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у робочій нараді керівників НДУСЕ при керівництві Мін’юсту

15 березня 2022 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Владислав Федоренко взяв участь у черговій робочій нараді НДУСЕ під головуванням Заступника Міністерства юстиції України з питань виконавчої служби Андрія Гайченка та директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Мін’юсту Наталії Ткаченко.

Керівники Міністерства юстиції України та директори НДУСЕ обговорили ряд актуальних питань, пов’язаних із організацією та діяльністю судово-експертних установ в умовах воєнного стану в Україні. Зокрема, було анонсовано наказ Мін’юсту, яким на час дії воєнного стану буде продовжено дія свідоцтв про присвоєння кваліфікації судового експерта та про присвоєння кваліфікації судового експерта, строк дії яких закінчується у період дії воєнного стану, а також про інші заходи щодо забезпечення безпечної та ефективної роботи НДУСЕ в умовах воєнного стану.