Між НДЦСЕ у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності і ДНДЕКЦ МВС України підписаний Меморандум про співробітництво.

11 травня 2023 відбулось підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю, що визначає основні напрямки співробітництва між Науково-дослідним центром судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України й Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України. Документ підписали керівники установ – Сергій Тюлєнєв і Сергій Кримчук.

Меморандум спрямований на об’єднання зусиль для системного, конструктивного і взаємовигідного партнерства з метою ефективного використання потенціалу в сфері науки, освіти й судово-експертної діяльності. Передбачена співпраця сторін у науковій роботі щодо основних проблем судової експертизи, вдосконалення існуючих і розробки нових методів і методик проведення експертних досліджень. А також організація освітніх і наукових заходів та можливості ефективного використання наявного в Центрах обладнання.