НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі II Міжнародного Конгресу Пенітенціаріїв у м. Кельце (Польща)

06 червня 2022 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф, DrHb В. Федоренко, учений секретар Центру Л. Тимощик, керівники лабораторій Центру (О. Голікова, Н. Ковальова, В. Дідоборщ), а також наукові працівники (В. Коваленко, О. Гайдай) і судові експерти (В. Мотузка, В. Сарнавський, С.Попова) Центру взяли участь, на запрошення завідувача кафедри кримінального права, криміналістики і кримінології Університету ім. Яна Кохановського в Кельце, Наукового керівника заходу, проф Лєшика Вєчорека, у роботі II Міжнародного Конгресу Пенітенціаріїв.

Директор Центру В. Федоренко виступив польською мовою зі вступною доповіддю-презентацією на тему: «Міжнародні та національні механізми притягнення до суду за воєнні злочини РФ в Україні в 2022 році»Międzynarodowe i krajowe mechanizmy postawienia przed sądem za zbrodni wojenne Federacji Rosyjskiej w Ukrainie w 2022 r.»). Особлива увага в цій доповіді була акцентована на місії судових експертів з України і таких держав, як Франція, Нідерланди, Польща, Словаччина і ін. у збиранні доказів і встановленні фактів вчинення російською армією воєнних злочинів в Україні, з їх наступним переданням до Міжнародного кримінального суду в Гаазі.

Програма II Міжнародного Конгресу Пенітенціаріїв та доповідь-презентація проф. В. Федоренка розміщені нижче, самостійними додатками до цієї новини Центру.

Програма Конгресу

Презентація В. Федоренка