НДЦСЕ З ПИТАНЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОБОТІ ОСІННЬОГО ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ З ТЕОРЕТИЧНИХ, ЗАГАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ, ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ПИТАНЬ СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ НКМР ПРИ МІН’ЮСТІ

18 листопада 2021 р. керівники Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) директор Центру Федоренко В.Л., в.о. заступник директора Центру Адлер О.Г. і учений секретар Центру Тимощик Л.П. взяли участь у осінньому засіданні секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи Науково-консультативної та методичної ради при Міністерстві юстиції України (далі – Секція) під головуванням керівника Секції Голікової Т.Д. (КНДІСЕ), за участі членів Секції та запрошених.

На засіданні Секції були розглянуті та обговорені важливі питання щодо розгляду пояснювальних записок, технічних завдань та календарних планів до розробок, виконання яких планується з 2022 року; результатів апробації та впровадження наукових розробок відповідно до планів на 2021 рік, зокрема, в частині розробки тестових завдань для електронної системи проведення автоматизованого тестування осіб, які виявили намір отримати або підтвердити кваліфікацію судового експерта; затвердження плану роботи Секції на 2022 рік і ін. Робота секції була організована на високому професійному рівні за 100% участі усіх членів Секції.