Представники Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України взяли участь в онлайн-семінарі на тему «Інформаційна безпека в системі електронного документообігу АСКОД»

13 грудня 2022 року завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) О. Голікова, судовий експерт сектору технічної творчості лабораторії права промислової власності Центру В. Дібров, помічник директора І. Приймак та провідний бухгалтер Центру І. Карнаух взяли участь в онлайн-семінарі на тему «Інформаційна безпека в системі електронного документообігу АСКОД», організованому АТ “ІнфоПлюс”.

На семінарі розглядались питання щодо налаштувань безпеки в системі електронного документообігу АСКОД, а саме:

  • посилені методи захисту від несанкціонованого доступу до WEB-сервісів системи та доступу до файлів та інших інформаційних об’єктів системи;
  • перевірка файлів на вразливості;
  • засоби посилення безпеки під час авторизації;
  • двофакторна авторизація;
  • налаштування паролів;
  • моніторинг викликів API системи.

Також, у заході взяв участь заступник керівника служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки – керівник управління забезпечення діяльності НКЦК Апарату Ради національ­ної безпеки і оборони України Сергій Прокопенко.

Захід пройшов на високому професійному рівні та викликав велике зацікавлення та жваву дискусію серед учасників.