Щиро вітаємо з Днем незалежності України!

Шановні друзі та колеги, нині наша держава святкує свій ювілейний День народження – День незалежності України. Саме 30 років тому Верховна Рада України урочисто прийняла Акт проголошення незалежності України, який уже 1 грудня 1991 року громадяни переконливо підтримали на всеукраїнському референдумі.

За 30 років незалежна Україна подолала складний шлях національного державотворення та правотворення, стала авторитетним субєктом міжнародного права та залишається Батьківщиною для десятків мільйонів українців, як у середині держави, так і за її кордонами. Україна, спільно з міжнародними партнерами, впевнено відстоює свій державний суверенітет і територіальну цілісність, відбудовує економіку, розвиває науку, культуру та спорт.

У житті кожної професійної спільноти, включаючи і судових експертів з питань інтелектуальної власності, за 30 років незалежності України відбулося чимало важливих подій. Так, 20 років тому утвердилась судова експертиза об’єктів права інтелектуальної власності, 17 років тому було засновано Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, зросла плеяда високопрофесійних судових експертів і науковців-експертологів, щороку зміцнюються партнерські відносини із зарубіжними партнерами. Очевидно, що без проголошення незалежності України ці та інші успіхи були б малоймовірними.

То ж, принагідно вітаємо всіх колег і друзів з Днем незалежності України! Зичимо нових перемог і здобутків у професії, натхнення і поваги суспільства, плідної співпраці на засадах спільних цінностей.

 

Трудовий колектив НДЦСЕ

з питань інтелектуальної власності