Судові експерти НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Підтверджують кваліфікацію на ЦЕКК при Мін’юсті

27 квітня 2022 року, одразу ж після поновлення роботи Кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України (далі – ЦЕКК) у режимі планових засідань, завідувач сектору авторського права та суміжних прав лабораторії авторського права та інформаційних технологій Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) О. Голікова успішно підтвердила кваліфікацію судового експерта за спеціальністю 10.9. – «Дослідження комп’ютерної техніки та програмних продуктів».

Участь у засіданні Кваліфікаційної палати ЦЕКК, у дистанційному режимі, взяла також судовий експерт сектору інформаційних технологій лабораторії авторського права та інформаційних технологій Г. Кривоножко, атестована за експертними спеціальностями 10.9 – «Дослідження комп’ютерної техніки та програмних продуктів», 10.17 – «Дослідження телекомунікаційних систем (обладнання) та засобів» та 13.1.2 – «Дослідження, пов’язані з комп’ютерними програмами і компіляціями даних (базами даних)».

Таким чином, судові експерти Центру готові до проведення широко спектру експертних досліджень з питань інтелектуальної власності, а також судово-економічних, товарознавчих, комп’ютерно-технічних і телекомунікаційних експертиз в умовах воєнного стану.