У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності відбулося засідання Вченої ради

29 квітня 2022 р. у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) відбулося чергове засідання Вченої ради. На ньому було обговорено та затверджено нове Положення про наукову атестацію працівників Центру (далі – Положення) з додатком – Атестаційною формою наукового працівника Центру.

Також Вчена рада Центру, відповідно до п. 4 «Прикінцевих та перехідних положень» попередньо схваленого Положення про наукову атестацію працівників Центру та у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та введенням на підставі Закону України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»» воєнного стану та його продовженням наступними відповідними указами Президента України, затвердженими законами України, планова атестація наукових працівників Центру призупиняється до завершення воєнного стану в Україні та/або окремого розпорядження.

На засіданні Вченої ради Центру також було розглянуто інші питання. Зокрема, щодо активізації судово-експертної діяльності Центру та відновлення планових стажувань на базі Центру осіб, які мають намір присвоїти (підтвердити) кваліфікацію судового експерта, насамперед із числа судових експертів Центру.