З Днем Незалежності, Україно!

31 рік тому Верховна Рада урочисто прийняла Акт проголошення незалежності України, який був підтриманий 1 грудня 1991 року на всеукраїнському референдумі 93% громадян України. Уже 2 грудня Україну, як суверенну та незалежну державу, визнали Польща, Канада, а надалі – й інші держави світу. Відтоді Україна відзначає День Незалежності – День народження національної державності, що стала втіленням багато історичного досвіду розбудови демократичної державності за часів Київської Русі, Королівства Галицького, Польсько-Литовського Князівства, феноменальної для всієї Європи Козацької держави, поневолення України у складі Російської та Австро-Угорської імперій, в добу УНР-ЗУНР, включення до складу колишнього СРСР та продовження боротьби за радянською державно-партійною репресивною системою за незалежне існування Українського народу. Свобода, незалежність і демократія століттями були і залишаються нашими світоглядними принципами буття, наріжним муром нашої Богом даної державності.

Нині Україна і її герої, весь Український народ героїчно боронять свою землю та суверенну й незалежну державність від агресивного та кровожерливого ворога, продовжувача найбридкіших традицій російського та радянського імперіалізму. Україна веде справедливу вітчизняну війну і нас у ній підтримують наші надійні союзники і партнери – США, Польща та інші держави-члени ЄС, Канада, Австралія, Японія та ін. Надання Україні статусу держави-кандидата до вступу до ЄС є визнанням значних потенціалів і перспектив Української держави, яка уже пів року мужньо борониться від найбільшої після Другої світової війни загрози – рф.

Важлива роль у боротьбі за незалежність України належить і судовим експертам: одні з них стали до лав Збройних Сил України, Територіальної оборони і інших військових формувань, інші самовіддано виконують свої обов’язки фіксуючи збитки і шкоду, завдану ворогом України.

То ж, користуючись нагодою, трудовий колектив НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності щиро вітає друзів, колег, партнерів і всіх українців по всьому світові з Днем Незалежності України!