Заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби А. Гайченко представив трудовому колективу НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності новопризначеного директора

01 липня 2021 р. Заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко довів на загальних зборах трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Наказ Міністерства юстиції України від 25.06.2021 № 1367/к про призначення на посаду директора Центру Владислава Федоренка, як такого, що успішно пройшов конкурсний відбір, на умовах контракту, та представив новопризначеного директора.

Заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби А. Гайченко довів позицію міністерства про важливість для держави судово-експертної діяльності в сфері захисту об’єктів права інтелектуальної власності, а також її належного методичного та науково-методологічного забезпечення. Також наголошено, що Центр має гарну професійну репутацію, яку важливо зберегти і примножити.

Було визначено пріоритетні завдання Центру в системі науково-дослідних установ судової експертизи (НДУСЕ) Міністерства юстиції України. Зокрема, щодо посилення якості судових експертиз і експертних досліджень, унеможливлення затягування термінів їх проведення, повного переходу на електронні системи документообігу, посилення соціального захисту судових експертів, наукових і інших працівників, створення найбільш сприятливих умов для праці, а також утвердження нульової толерантності до будь-яких виявів недоброчесності.

Також відбувся відвертий діалог А. Гайченка з керівництвом і працівниками Центру щодо проблем, які є найбільш гострими для трудового колективу, та визначено шляхи їх конструктивного вирішення.