04 липня 2023 року, пішов з життя доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, колишній директор Центру, Федоренко Владислав Леонідович!

Сьогодні, 04 липня 2023 року, пішов з життя доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, колишній директор Центру, Федоренко Владислав Леонідович!

Протягом 6 років В. Л. Федоренко очолював Центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності, ставши цілою епохою в історії цієї експертної установи. Велику увагу він приділяв розвиткові наукового потенціалу Центру, зокрема, організував видавництво фахового журналу «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління», а також проведення щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Крайнєвські читання». Залучав до співпраці науковців з європейських країн. Завдяки В. Л. Федоренку Центр став відомим не лише в Україні, а й за її межами.

Центр судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності висловлює щирі співчуття родині Владислава Леонідовича!

Вічна Пам’ять!