Директор НДЦСЕ у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Сергій ТЮЛЄНЄВ взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток юридичної науки в умовах воєнного стану», присвяченій Дню науки в Україні.

17 березня 2023 директор НДЦСЕ у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Сергій ТЮЛЄНЄВ на запрошення ректора Київського університету права Національної академії наук України Юрія БОШИЦЬКОГО взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток юридичної науки в умовах воєнного стану», присвяченій Дню науки в Україні.
У своїй вітальній промові С.А. Тюлєнєв зазначив, що сьогодні основним
завданням юриспруденції як наукової діяльності, спрямованої на вивчення права в теоретичному і прикладному аспектах, є дослідження правових форм організації і функціонування держави, суспільства, їхніх окремих інститутів в контексті боротьби із злочинами РФ проти України. Вирішення означених проблем неможливе без залучення спеціальних знань. А основною процесуальною формою використання спеціальних знань є судова експертиза. Саме тому, судова експертиза являє собою невід’ємну ланку юридичної науки, адже стоїть на варті захисту прав і свобод учасників кримінального процесу, а також допомагає вирішити господарські, цивільні й інші судові спори, що виникають на тлі російської агресії.