Ґенезис і розвиток судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності в незалежній Україні (1991-2022 рр.) у публікаціях науковців НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності

07 липня 2022 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко, науковий працівник Центру О. Гайдай та судовий експерт Центру В. Шутович взяли участь у он-лайн режимі в XXIII Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку» та опублікували доповідь на тему: «Ґенезис і розвиток судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності в незалежній Україні (1991-2022 рр.)». У ній розкриваються особливості становлення та перспективи розвитку судової експертизи з питань інтелектуальної власності в контексті становлення та трансформації в Україні механізмів правової охорони об’єктів інтелектуальної власності.

 

Бібліографія та текст публікації:

Федоренко В.Л., Гайдай О.Д., Шутович В.В. Ґенезис і розвиток судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності в незалежній Україні (1991-2022 рр.). Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку: матеріали XXIII Міжнародної науково-практичної конференції / за ред. І.В. Жукової, Є.О. Романенка. м. Дікірх (Люксембург): ГО «ВАДНД», 07 серпня 2022 р. С. 327-334. 

Ґенезис і розвиток судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності в незалежній Україні (1991-2022 рр.)