Керівництво Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відвідало з робочим візитом Одеський Науково-дослідний інститут судових експертиз.

20 січня 2023 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Сергій Тюлєнєв та заступник директора Центру Михайло Можаєв, спільно з директором Дніпропетровського науково-дослідного інститутом судових експертиз Сергієм Розумним, відвідали Одеський науково-дослідний інститут судової експертизи (далі – ОНДІСЕ) з робочим візитом.

Головною ціллю візиту керівництва Центру було ознайомлення із розробленою ОНДІСЕ системою документообігу та обліку наглядових проваджень інституту «Система судових експертів» та розгляд можливості впровадження такої системи в Центрі.

Розроблена ОНДІСЕ «Система судових експертів» має декілька ролей користувачів та надає доступ саме до тих даних, які необхідно, як на рівні експерта, так і рівні керівництва (завідуючого сектору, лабораторії, керівника установи), дозволяє впровадити контроль за проведенням експертиз та виконанням доручень, а також має можливість накладання цифрового підпису.

На завершення візиту керівництво Центру ознайомилось із сучасним криміналістичним обладнанням ОНДІСЕ, яке активно використовується при проведенні судових експертиз, зокрема тих, що пов’язані із військовою агресією російської федерації проти України та отримало від директора ОНДІСЕ побажання подальшої плідної співпраці.