Колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту вітає колег, друзів і партнерів із Всесвітнім Днем вишиванки!

Вже шістнадцятий рік поспіль Україна відзначає важливе національне свято всіх українців – Всесвітній День вишиванки. Вишиванка для українців стала не просто вбранням, це елемент «генетичного коду нації» в якому художньо втілено такі цінності, як любов до Батьківщини і власної автентичної культури, прагнення до свободи і гідності, незламність і сміливість Українського народу. У часи героїчної оборони України від військової агресії РФ вишита сорочка несе у собі іще більший об’єднавчий потенціал для всіх, хто не боїться бути Українцем, незалежно від етнічного походження.

Колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, у знак солідарності з усіма українцями та на підтримку вітчизняної духовності та культури, приєднується до цього прекрасного свята й щиро вітає з Всесвітнім Днем Вишиванки усіх колег, друзів і партнерів.

У цей особливий для українців день хочемо приєднатись до слів Президента України Володимира Зеленського: «Бажаю здоров’я, сильна, смілива, незламна та вільна. З Днем вишиванки, Україно!»