Корпус судових експертів Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України посилено!

27 січня, 31 січня та 02 лютого 2023 року Центральною експертно-кваліфікаційною комісією Міністерства юстиції України (далі – ЦЕКК) проведено засідання кваліфікаційної палати, на якому, за поданням  Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), отримали та підтвердили свою кваліфікацію судові експерти Центру.

За результатами складання іспиту Центр отримав шість нових атестованих судових експертів, ще троє посилили свій потенціал новими експертними спеціальностями. Так за експертними спеціальностями 10.9  “Дослідження комп’ютерної техніки та програмних продуктів” та 10.17 “Дослідження телекомунікаційних систем (обладнання) та засобів” право підпису отримали (підтвердили) судові експерти лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру Тетяна Бикова, Володимир Гомон, Костянтин Седельніков та Руслан Мірошник.

Окрім того, Центр посилився наступними експертними спеціальностями: 1.1 “Дослідження почерку і підписів” та 1.2 “Лінгвістичне дослідження мовлення” (Дідушок Н.Я.), 12.1 “Визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів” (Ковальова Н.М.), 2.3 “Дослідження друкарських форм та інших засобів виготовлення документів” (Юзишина Т.В.), 13.6 “Дослідження, пов’язані з комерційними (фірмовими) найменуваннями, торговельними марками (знаками для товарів і послуг), географічними зазначеннями” (Мотузка К.А.).

Під час іспиту експерти Центру показали високий рівень знань з теоретичних, організаційних і процесуальних питань судової експертизи та методичних положень з відповідних експертних спеціальностей.

Бажаємо колегам високих здобутків і звершень у нелегкій праці судового експерта!