Між НДЦСЕ у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності і Національним науковим центром «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» підписаний Меморандум про співробітництво і взаємодію

18 вересня 2023 відбулось підписання Меморандуму про співробітництво і взаємодію, що визначає основні напрямки співробітництва між Науково-дослідним центром судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України і Національним науковим центром «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса».

Меморандум укладено з МЕТОЮ подальшого зміцнення відносин шляхом розвитку співробітництва в галузі судової експертизи та судово-експертної діяльності. ВИЗНАЮЧИ, що належний рівень експертного забезпечення правосуддя є невід’ємною складовою функціонування надійної системи юстиції, верховенства права та забезпечення дотримання прав людини в Україні, РОЗУМІЮЧИ, що традиційні завдання та функції судово-експертної діяльності розширились в умовах військової агресії і їх реалізація потребує сучасних знань, умінь і навичок, першим кроком до здобуття яких є опанування програмами підготовки з теоретичних, організаційних і процесуальних питань судової експертизи, ПРАГНУЧИ забезпечити швидку й ефективну співпрацю в галузі судової експертизи, сприяти проведенню науково-технічної та дослідницької діяльності для вдосконалення судово-експертної діяльності та підвищення якості судової експертизи в Україні.

Цілями та завданнями цього Меморандуму є співробітництво з питань науково-дослідної,  судово-експертної та інформаційно-аналітичної діяльності.