Між НДЦСЕ у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності та Товариством з обмеженою відповідальністю «Лабораторія комп’ютерної криміналістики» укладено МЕМОРАНДУМ про партнерство та співробітництво.

29 листопада 2023 ТОВ «Лабораторія комп’ютерної криміналістики» в особі директора Валентина КУЧЕРУКА та НДЦСЕ у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності, в особі в.о. директора Михайла МОЖАЄВА підписали МЕМОРАНДУМ про партнерство та співробітництво.
Шляхом підписання цього Меморандуму Сторони підтверджують спільне і узгоджене співробітництво у сфері наукових розробок та проведення науково-практичних заходів у галузі науково-технічного, науково-методичного, інформаційного забезпечення судово-експертної діяльності в межа повноважень і компетенції кожної зі Сторін.
ТОВ «Лабораторія комп’ютерної криміналістики» та НДЦСЕ у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності розвиватимуть співробітництво у організації та здійсненні спільних наукових досліджень, присвячених проблематиці судово-експертної діяльності.
Відповідно до Меморандуму здійснюватиметься апробація та впровадження в практичну діяльність Сторін науково-дослідницьких розробок, виконаних Сторонами. Також, здійснюватиметься верифікація обладнання, включаючи програмне забезпечення, перед його впровадженням Сторонами; спільна підготовка та участь у тематичних (науково-технічних, науково-практичних) виставках, конференціях, круглих столах, семінарах, форумах, симпозіумах, презентаціях, демонстраціях як в Україні, так і за її межами. Сприяння у співпраці з закордонними установами та міжнародними організаціями (підготовка спільних робочих зустрічей, консультацій тощо) з питань наукового забезпечення судово-експертної діяльності у відповідності до міжнародних стандартів.