Нагородження працівників НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності з нагоди Дня судового експерта

05 липня 2021 р. відбулось офіційне нагородження Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) з нагоди відзначення в Україні Дня судового експерта. З привітальним словом до колективу Центру виступила заступник директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України К. Ковальова, яка відзначила професіоналізм судових експертів Центру та їх авторитет у судово-експертному середовищі, який з кожним роком має тільки зростати і примножуватись.

Також К. Ковальова довела до працівників Центру Наказ міністерства юстиції України від 29.06.2021 № 1372/к, яким заступника керівника Центру О. Адлеру та старшого судового експерта Центру Т. Чабанець, за сумлінну працю у галузі судової експертизи, зразкове виконання обов’язків, нагороджено відомчою відзнакою – Почесна грамота Міністерства юстиції України.

Директор Центру В. Федоренко подякував представницю Міністерства юстиції України за високу відзнаку працівників Центру та привітав судових експертів, наукових і інших працівників Центру з Днем юриста, побажав нових перемог і здобутків у професії, а також доброї вдачі, міцного здоров’я, родинного добробуту та щоденного задоволення від обраної професії.