Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності отримав надсучасний RTC-модуль «Vidoc» (viDoc RTK Rover) від німецької компанії «Vigram»

23 листопада 2022 року до Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) з робочім візитом завітали Голова Громадської організації «Національна асоціація судових експертів України» Ігор Лисюк та директор ТОВ «Українська експертна компанія («UkrExpCompany»)» Володимир Кушик.

Під час робочої зустрічі експертам центру передано надсучасне обладнання для проведення будівельно-технічних, екологічних та інженерно-транспортних експертиз – RTC-ровер «Vidoc» від німецької компанії «Vigram». Ровер viDoc RTK для PIX4Dcatch спеціально розроблений для точного захоплення 3D-простору із землі за допомогою деяких пристроїв iOS, оснащених датчиками LiDAR, також працює з іншими вибраними моделями, включаючи пристрої Android. Такий пристрій разом із спеціалізованим програмним забезпеченням, призначеним для 3D моделювання, значно підвищить якість виконуваних експертиз та експертних досліджень.

 

Більше фото за посиланням: фото-галерея