НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проводить чергове весняне засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності НКМР при Мін’юсті

На виконання Графіку засідання весняних секцій науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи Міністерства юстиції України у 2022 році, сформованого за пропозиціями установ і затвердженого листом Департаменту експертного забезпечення Міністерства юстиції України від 15.02.2022 № № 19397/6.2/27-22, Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) організовує та проводить 15.04.2022 о 10.00 весняне засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності НКМР при Міністерстві юстиції України (далі – Секція).

Порядок денний Секції:

  1. Обговорення звітів НДР, що завершені у 2021 році.
  2. Розгляд стану виконання НДР, які виконуються відповідно до тематичного плану НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2022 рік.
  3. Розгляд пояснювальних записок до тем НДР, що плануються для включення у тематичний план НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2023 рік.
  4. Розгляд спірних питань експертної практики та обговорення актуальних проблем судово-економічної експертизи.
  5. Різне.

Робота Секції відбудеться з використанням онлайн платформи для проведення відео-конференцій Zoom.