НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийняв участь у засіданні секції судової комп’ютерно-технічної та телекомунікаційної експертизи НКМР

12 травня 2022 року завідувач сектору авторського права та суміжних прав лабораторії авторського права та ІТ Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Олена ГОЛІКОВА взяла участь у роботі весняного засідання секції судової комп’ютерно-технічної та телекомунікаційної  експертизи НКМР, проведеного на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України під головуванням завідувач відділу фоноскопічних, комп’ютерних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ Євгена ТИМКА.

У роботі секції брали участь судові експерти Харківського ННЦ ім. Засл. Проф. М.С. Бокаріуса, Київського НДІСЕ, Одеського НДІСЕ та інші. Від Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), у якості запрошеної, взяла участь завідувач сектору авторського права та суміжних прав лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру Олена Голікова.

На засіданні секції відбулося обговорення питань за порядком денним, а саме: заслуховування доповідей про завершені науково-дослідні роботи; огляд стану виконання науково-дослідних робіт, які виконуються за тематичним планом НДР Міністерства юстиції України на 2022 рік; анотовані звіти НДР,  хід виконання НДР, що завершуються у поточному році; питання вдосконалення методик.

Засідання пройшло на високому організаційному рівні.