НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у функціональному навчанні з питань цивільного захисту в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Києва.

З 21 по 24 червня 2022 року спеціаліст з питань кадрової роботи Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) О. Головко, як посадова  особа, на яку покладені обов’язки посадової особи з питань цивільного захисту, успішно пройшов функціональне навчання з питань цивільного захисту в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва.

Під час навчання О. Головко пройшов курс лекцій відповідно до програми загальної підготовки працюючого населення до дій у надзвичайних ситуаціях, а також розглянув і обговорив низьку питань, зокрема, про:

  • основні способи захисту в умовах загрози та виникнення надзвичайного стану (НС);
  • правила поведінки працівників під час НС природного характеру;
  • безпеку працівників під час радіаційних аварій і радіаційного забруднення місцевості. Режими радіаційного захисту;
  • правила поведінки працівників при аваріях з викидом небезпечних хімічних речовин;
  • вибухо- та пожежонебезпеку на виробництві. Рекомендації щодо дій під час виникнення пожежі;
  • правила поведінки і дії в умовах масового скупчення людей та в осередках інфекційних захворювань та ін.

Після успішного закінчення повного курсу за програмами функціонального навчання у сфері цивільного захисту О. Головку було вручено посвідчення встановленого зразка.